Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny

Post by karolina »

V Bazilice jsou překupníci jako pomocník kováře, obchodník s kameny atd. Tito vykupují opracované suroviny /leštěné kameny, pruty drahých kovů/. V dialogu nabízí 3x tolik, ale když jim něco prodáte tak vás hrozně natáhnou.
např. dnes požaduje překupník s kameny 5 vynikajících ohnivých achátů, nabízí za ně 1200 (zjistíte při rozhovoru, pokud materiál máte) ale skutečná cena jen použitého leštidla je 700, čili pokud mu acháty prodáte máte ztrátu 2300 namísto výdělku. Nevím zda je to úmysl, či chyba, dělají to všichni tito obchodníci. Dřív rozhodně neokrádali.
Na vyžádání.
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny

Post by artaxas »

Občas dodám kováři pruty a vše v pohodě. Cena kterou mi dá za kus, odpovídá 3 nebo 4 násobku ceny legury, teď nevím přesně. Včera jsem dodával stříbro a taky v pohodě.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
Thurms
Rytíř
Posts: 563
Joined: 12:57 11. May 2010

Re: Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny

Post by Thurms »

Zkoušel jsem to. Nechal jsem si jeden ohnivý achát a dal mi za něj 2124. Což zhruba odpovídá trojnásobku ceny leštidla. Takže to bude v pořádku. I ta cena, na kterou jsem se dotázal, seděla:

HAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 11 15:01:27] Obchodnik s kameny: Zrovna potrebuji dodavku materialu. Kdyz mi tedy prineses 5 vynikajicich ohnivych achatu tak ti za ne zaplatim trikrat vice, nez kterykoliv jiny obchodnik.
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 11 15:01:29] Obchodnik s kameny: Dobry den, jsem překupnikem drahých kamenů.
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 11 15:01:32] Lens Emerald: Kolik mi date za to, co mam u sebe?
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 11 15:01:32] stack size:5
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 11 15:01:32] Obchodnik s kameny: Hm za techhle5 veci bych ti dal 10620zlatych.
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny

Post by karolina »

Tak to nechapu, a neni tam pracovano s odhadem ceny?
Na vyžádání.
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny

Post by artaxas »

karolina wrote:Tak to nechapu, a neni tam pracovano s odhadem ceny?
Pochybuju, sem na 0 s odhadem.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
divozenka
Nováček
Posts: 34
Joined: 20:38 04. Nov 2014
Location: okr. Mladá Boleslav

Re: Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny

Post by divozenka »

Obchodnice s hrnčířskými drobnosti

Chce 5 skleněných ampulí ale když jí je přinesu tak řekne že nemám co by potřebovala, přitom stále říká že je vykoupí. Je to chyba? Přinesla jsem jí i 50 ale stále nic :biggrin:
Elena Gein - Bardka a matka pro všechno.

Sabrae - Mladá nezkušená drowka
Post Reply