Citace:
Kouzlení
Do všech kouzel nekromancie se nyní počítá úroveň pána smrti, jako by to byla úroveň čaroděje.
dle meho nefunguje....neprodluzoval se interval pusobeni zbroje smrti.
Citace:
Tvrdost kostí - pán smrti 7. úroveň
Pán smrti navíc kromě bonusů získává postih k sesílání všech kouzel z jiné školy než nekromancie -> sesílateská úroveň pro taková kouzla je změnana na 1 nezávisle na počtu úrovní čaroděje.
Nefunguje urcite...Wizna5/PM7 zbroj smrti po dosazeni 7urovne PM spadla v trvani zhruba na 5s,upiri dotyk - udelena dmg2,paprsek smrti - vyzkousen nekolikrat dmg max6...u maguse urovne 12 nic moc teda.
Vypada to ze vsechny skoly jsou od 7meho levelu PM uroven 1.
Pale Master
Re: Pale Master
předchozí bod:
1) PM na 7.lvl má všechny kouzle, včetně Nekromancie jako 1.lvl mága
a nově:
2) PM se na 10tém lvl stále může léčit lektvary (coz je fajn, protoze se nemůže léčit nekrokouzlem diky bugu v předchozím bodě)
1) PM na 7.lvl má všechny kouzle, včetně Nekromancie jako 1.lvl mága
a nově:
2) PM se na 10tém lvl stále může léčit lektvary (coz je fajn, protoze se nemůže léčit nekrokouzlem diky bugu v předchozím bodě)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín