AA (Tajemný lučištník) - Naplň šíp - nefunkční

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

AA (Tajemný lučištník) - Naplň šíp - nefunkční

Post by KaTo »

Naplň šíp - nově pasivní schopnost, dovolí na střelivo přidat dodatečné zranění pomocí seslání kouzla přímo na střelivo. Bonusy se nesčítají, vždy se aplikuje poslední. Kouzlo musí být sesláno přímo, ze svitku či jiného předmětu se to nepočítá. Kouzlo se musí sesílat přímo na vybavený toulec šípů. Kouzla vyšší magie seslané na šípy skrze Naplň šíp nespotřebovávají komponenty.
Kouzla a jejich účinky:
....
Zranující šepot - 1d6 zvuk
Postava na 2.lvl AA získala schopnost Naplň šíp, zároveň má kouzlo Zraňující šepot (3tí kruh), leč toto kouzlo nejde aplikovat na šípy.

Kouzleno (přes pravé myšítko a kruhové menu na item) porůznu:
na Toulec se šípy (item 2x2),
na Svazek šípů - 250ks (item 2x1) vybavený ve slotu,
na Svazek šípů - 250ks (item 2x1) položený v invu.
Pokaždé se vypíše hláška: "Neuspech - objekt neni platnym cilem tohoto kouzla" a kouzlo pufne do ztracena.

Z toho dedukuji, že popisovaná NT(2) úprava skillu nefunguje (a pokud ano, prosím o návod, jak tuto schopnost použít :) ).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Meou
Nováček
Posts: 5
Joined: 12:30 03. May 2021

Re: AA (Tajemný lučištník) - Naplň šíp - nefunkční

Post by Meou »

AA - Naplněný šíp (Lze nakouzlit více elementy najednou)
Post Reply