Vyvažování (starých) NPC na novou NT2

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Vyvažování (starých) NPC na novou NT2

Post by KaTo »

Dávám ke zvážení pro WB (už jsem první bod s někým probíral, ale myslím že jsem to nepsal offico na fórum):

1) odebrání běžným NPC (pro postavy 2-12 lvl) +1 zbraní -> zcela se tím negují 5/+1 low lvl kouzla mága/barda, schopnosti vraha/SD, redukční oblečení.

+1 zbraně mají především NPC v lokacích ze "staré" Thalie. "Nové" dungy (s low lvl potvorami) už +1 zbraně nemají, takže se dá "vybrat" kam ne/chodit :-D.

2) přenastavení (snížení) Spotu a Listen pro NPC "nebo" zvážit nějaký hide buff nemagickým hidařům. Dřív si Tulák přihodil (díky opakovaně branému featu "Tichošlápek" bonusové ukrytí). Tak měl proti detekční k20 kostce jistotu, že zůstane skrytý i na low lvl, což dneska nejde, a tak se chudák moc neskryje :-D proti potvorám na jeho úrovni.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Vyvažování (starých) NPC na novou NT2

Post by Barbar321 »

Určitě nechci znevažovat nebo snad snižovat důležitost, ale na nízkých levelech, kde se tento problém může vyskytovat, postava zůstává relativně velmi krátký okamžik. Raději bych doporučoval na balanc míst, kde postavy stráví celá léta (lvl 25+) a kde tyto drobné rozdíly už jdou opravdu hodně vidět.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Boomer
Nováček
Posts: 2
Joined: 19:35 03. Dec 2020

Re: Vyvažování (starých) NPC na novou NT2

Post by Boomer »

S tím hidem souhlasím ... mám postavu na 19. levelu s namaxovaným hidem a většina potvor, i výrazně slabších vzhledem k levelu postavy, mě spotne, Skřeti, medvědi, hyeny a jiné.
Post Reply