Neschválená postava
Neschválená postava
Může mi někdo vysvětlit, co se to tu zase provedlo za změny, že mi u postavy, kterou skoro denně hraju napíše najednou systém:
Vaše postava není schválená, nepustím vás dále
Jde o postavu Rick Torhend
Vaše postava není schválená, nepustím vás dále
Jde o postavu Rick Torhend
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Neschválená postava
Nespadl jsi pod level?Barbar321 wrote:Může mi někdo vysvětlit, co se to tu zase provedlo za změny, že mi u postavy, kterou skoro denně hraju napíše najednou systém:
Vaše postava není schválená, nepustím vás dále
Jde o postavu Rick Torhend
Re: Neschválená postava
Nespadl a ani mě nenapadá nic vyjímečného. Žádnou novou výbavu také nedostal, relevel neměl. Ještě mě teď napadlo, jetli to nesrovnal restart. Odpoledne zkusím a dám vědět.Shaman88 wrote:Nespadl jsi pod level?Barbar321 wrote:Může mi někdo vysvětlit, co se to tu zase provedlo za změny, že mi u postavy, kterou skoro denně hraju napíše najednou systém:
Vaše postava není schválená, nepustím vás dále
Jde o postavu Rick Torhend
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Neschválená postava
Ne, nejde to. Jestli to pomůže, klesl postavě hlad/žízeň/únava na nulu. To den předtím určitě neměl.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Neschválená postava
Nedělali jste teď nějaké úpravy např. na exorcistovi? Přeci jen, není to úplně standardní povolání. Ale muselo by se jednat o nějakou úpravu v rámci těchto pár dnů, v minulý týden jsem s postavou normálně ještě logoval a byl ve světě
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Neschválená postava
Nějaký nápad, co se mohlo takhle naráz stát? Nějaký návrh na řešení, aby mi postava mohla do světa?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Neschválená postava
Zkusil jsem i relevel s tím, že jsem dal 10 lvl mnicha do 20-tého lvl (kdyby náhodou ta podminka do 30-tého byla náhodou nějak změněna), zkusil jsem dát relevel a hned projít do světa, zkusil jsem vše naklikat a stejně pořád stále ta blbá hláška "neschválená postava, nepustím tě do světa"
Může se už konečně někdo kouknout, co se ke konci minulého týdne zkoušelo zavádět (testovalo) a očividně se po testu neodstranilo a zůstalo v nějakých hlídacích algoritmech a odstranit či změnit tak, aby to do světa nepouštelo jen opravdu neschválené postavy a ne takové, které tu už více jak rok do světa chodí?
Může se už konečně někdo kouknout, co se ke konci minulého týdne zkoušelo zavádět (testovalo) a očividně se po testu neodstranilo a zůstalo v nějakých hlídacích algoritmech a odstranit či změnit tak, aby to do světa nepouštelo jen opravdu neschválené postavy a ne takové, které tu už více jak rok do světa chodí?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Neschválená postava
Jediný, kdo by něco takového dělal, je Shaman. Pokud vím, Shaman je nemocný posledních pár týdnů, na TH nic netestuje. Bohůmžel je taky jediný, kdo ti reálně může pomoct.
.
Re: Neschválená postava
Tak něco se stát muselo, když bez jakékoliv změny / úpravy či byť jen změny výbavy celou dobu postava logovat mohla a z ničeho nic najednou nemůže.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Neschválená postava
Prověřil jsem to.
Jedná se nejspíše o situaci, kdy postava byla uložena při posledním aktivním hraní v lokaci nebo místě v lokaci, které již není dostupné ve světě - např. lokace nahrána DM, místo v lokaci upravené DM, které již nyní není dostupné, nebo došlo třeba ke smazání/úpravě dané lokace.
Stačí když jakékoli DM takovou postavu přenese do světa a hráč postavu uloží a relogne.
Jedná se nejspíše o situaci, kdy postava byla uložena při posledním aktivním hraní v lokaci nebo místě v lokaci, které již není dostupné ve světě - např. lokace nahrána DM, místo v lokaci upravené DM, které již nyní není dostupné, nebo došlo třeba ke smazání/úpravě dané lokace.
Stačí když jakékoli DM takovou postavu přenese do světa a hráč postavu uloží a relogne.
Re: Neschválená postava
Dekuju za reakci, ale postava urcite neodlogla v takove lokaci. Ani nemela jak se k takove lokaci dostat. S nejvetsi pravdepodobnosti skoncila v bazilice v Karate. Ale kdo vi, je to vic nez tyden a to uz si opravdu nepamatujuShaman88 wrote:Prověřil jsem to.
Jedná se nejspíše o situaci, kdy postava byla uložena při posledním aktivním hraní v lokaci nebo místě v lokaci, které již není dostupné ve světě - např. lokace nahrána DM, místo v lokaci upravené DM, které již nyní není dostupné, nebo došlo třeba ke smazání/úpravě dané lokace.
Stačí když jakékoli DM takovou postavu přenese do světa a hráč postavu uloží a relogne.
Na druhou stranu, proc to nezkusit, pokud to pomuze
PS: vlastne se menilo namesti, kvuli odsouzenci. Tak ze by se postava trefila zrovna do tohoto okamziku?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii