Zmizení bot z inventáře

Moderators: DM, WB

Post Reply
Ragmon
Měšťan
Posts: 189
Joined: 17:36 22. Mar 2012

Zmizení bot z inventáře

Post by Ragmon »

Po použití mi zmizely Boty Rychlosti z inventáře. To přeci musí být bug, boty nejsou svitek, aby po použití mizely. Čekal jsem, že fungují jako iounský kámen. Nabíjí se meditací... ale očividně ne?
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Zmizení bot z inventáře

Post by KaTo »

Ragmon wrote:Po použití mi zmizely Boty Rychlosti z inventáře. To přeci musí být bug, boty nejsou svitek, aby po použití mizely. Čekal jsem, že fungují jako iounský kámen. Nabíjí se meditací... ale očividně ne?
Pokud se dobře pamatuju (a nic se neměnilo), tak nesmíš vyčerpat poslední použití itemu, jinak se item rozpadne.
Nabíjení bylo (a možná stále je) v trubicích u NPC mágů (vedle trubice stávalo PC s rozhovorem) za peníze.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Zmizení bot z inventáře

Post by Barbar321 »

KaTo wrote:
Ragmon wrote:Po použití mi zmizely Boty Rychlosti z inventáře. To přeci musí být bug, boty nejsou svitek, aby po použití mizely. Čekal jsem, že fungují jako iounský kámen. Nabíjí se meditací... ale očividně ne?
Pokud se dobře pamatuju (a nic se neměnilo), tak nesmíš vyčerpat poslední použití itemu, jinak se item rozpadne.
Nabíjení bylo (a možná stále je) v trubicích u NPC mágů (vedle trubice stávalo PC s rozhovorem) za peníze.
...přičemž množství potřebných peněz na dobití přibližně odpovídá 1/X tině použitých nábojů. V praxi to znamenalo, že dobití předmětů vycházelo zhruba na stejno, jako koupit nový předmět. Takže smutnit z prodělku nemusíš.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Ragmon
Měšťan
Posts: 189
Joined: 17:36 22. Mar 2012

Re: Zmizení bot z inventáře

Post by Ragmon »

Takže typicky Thalijské: tady je předmět, ale nevyplatí se ho používat. Jasné :)

Nicméně to že tohle není nikde napsané je taky... +4 OČ boty, levný zrovna nebyly, a jak mám vědět, že se rozpadnou po použití jejich skillu? Ach jo...
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Zmizení bot z inventáře

Post by KaTo »

Ragmon wrote:Takže typicky Thalijské: tady je předmět, ale nevyplatí se ho používat. Jasné :)

Nicméně to že tohle není nikde napsané je taky... +4 OČ boty, levný zrovna nebyly, a jak mám vědět, že se rozpadnou po použití jejich skillu? Ach jo...
Ale jo, vyplatí se to používat. Jen holt nesmíš z itemu vyssát i "poslední dávku" magické energie, co ho drží pohromadě, jinak se rozpadne.

Ale souhlasím s tvým povzdechem, že spousta podobných "užitečných" informací je slušně skovaná na místech, kde bys je jako (staro-nový) "nováček" nehledal (třeba "zaspamováno" čtyři stránky zpátky v novinkách atd.) a už nikde jinde :lol: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Post Reply