účet: Awadar II / postavy: Leopodl Bočina a Semspěd Bočina - již jsem sám zadal na stránce smazání obou postav, ale stále nic. Obě postavy jsou stále hratelné a na stránce je stále informace, že dojde ke smazání po restartu.
Zkoušel jsem i stornovat požadavek a znovu zadat smazání, ale nic. Děkuji za smazání
Prosím o smazání postav
Re: Prosím o smazání postav
Při využití některých speciálních znaků (jako je třeba Č) má server problém s mazáním.
Věřím, že Shaman na to hodí oko.
Věřím, že Shaman na to hodí oko.
.
Re: Prosím o smazání postav
Měly by být smazané.