Kniha šablon
Kniha šablon
po prvním použití ztěžkne z jedný na šest liber 
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Kniha šablon
Ma pravdu. A vzhledem k tomu, ze je treba mit tehle knizek vic - asi proto, ze krejci jeste nenapadlo vzit kus latky, obkreslit na ni uhlem sablonu z knihy a presunout se na dalsi latku - tak to dost zamrzi.photter wrote:po prvním použití ztěžkne z jedný na šest liber
Uz takhle je dost itemu, co s sebou postavy vlaci (a nejdou nastrkat do batohu).
Btw: Kniha na vyvolavani summonu take vazi 6 liber. Je to schvalne?
Re: Kniha šablon
duvod je prosty, obchodnik prodava knihu tak jak vypadala pred zmenou.photter wrote:po prvním použití ztěžkne z jedný na šest liber
Pri craftu dojde k zniceni ingredienci a vytvoreni produktu podle palety, v ktere je tato kniha o 5 liber tezsi. Tuhle knihu sem opravil protoze si myslim ze jako indredience je zbytecne tezka. U knihy summonu nevim ale zda se mi to v poradku protoze kniha povolavani je kniha magicka a muze vazit vice a krom toho kouzelnici ani dohromady nemaji co nosit krome lootu
takze kniha sablon zitra by mela byt mnohem lehci
Re: Kniha šablon
Potud dokazi akceptovat zduvodneni - sice se s nim nemusim ztotoznovat, ale i tak.melvik wrote:...U knihy summonu nevim ale zda se mi to v poradku protoze kniha povolavani je kniha magicka a muze vazit vice...
Tak s timhle opravdu SILNE nesouhlasim.melvik wrote: a krom toho kouzelnici ani dohromady nemaji co nosit krome lootu![]()
No, tak si to preberu - za kouzelnika, supportera:
Nutne veci:
v ruznych itemech, ktere nejdou nikam presunout: cca 1,5 libry (nasledovani, duse bytosti, emotes, runa ulozeni,...)
Boty (naprosto nic nedelaji, ale nemam rad pocit kdyz postava chodi bosa): 0.5 libry
Hadry aktualne nosene na sobe (platene saty): 1 libra
plast: 3 libry (ano, vazi vic jak obycejne saty)
nejaky nahrdelnik: 0.5 libry
Opasek+prilba: cca 3 libry
neco na jidlo: Nx0.5 libry, kde N je pocet kusu jidla, N= cca 8, tzn. 4 libry minimalne
Nuz na stahovani zvere (Aby bylo jidlo): 1 libra
Hul (ciste na okrasu, poustet se s wiznou do boje na blizko... :/ ): 4 libry
Zbran na dalku (kuse): 8 liber
Prilba: 2 libry
kresadlo: libra
olej na zapaleni ohne: 6 liber (dle poctu oleju)
par lahvicek s nouzovou invisou, lecenim, lektvarem obnoveni: cca libra
tzn: cca 37 liber nutne vystroje
a ted "optional features":
Nejake saty na prevleceni: 2 libry
Lekarny (at je wizard v boji aspon k necemu, healuje ze skrytu): 10 lekaren = 5 liber, v lekaren bezne 30+ (bojovnik vi jak rychle lekarny "hori"), tj. 15+ liber
kniha summonu: 6 liber
nejake svitky co wizard nosi: cca 2 libry
nejake nastroje na craft (knihy+recepty): cca 4 libry (pisu o siti)
tzn cca dalsich 40 liber
sbirane komponenty na craft: ufff, Nx0.3, kde N je pocet.
Opravu nenosi nic jineho? Ted, kdyz jsem sehnal nejake batuzky na snizeni vahy, uz se to nejak ustat da... Ale na nizkych lvlech? Kdy si vydelavate stahovanim kuze (jedna za 0.5 nebo 5.5 libry) a masem (jeden kus masa 5 liber)?
edit: + jsem opomenul na remeslnicky denik, napriklad.
Ano tak je dobre si poridit dum. Tam mit truhlu a hnedka si muzes od nejakych tech veci odlehcit...a co se tyce veci na craft musis se holt vickrat otocit + kouzelnik ma vyhodu jednoho kouzla zrovna na silu..., ale i tak je to boj (pochopene). Nic mene s vahou knihy na summony souhlasim, zadna kniha pro carodeje, zaklnace atd by nemela vazit nejak malo. Je tam velky zaznam moudrosti. A prectava ze jde o nejaky sesitek, nic moc.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Presne tak a stale tu knihu summonov nosit nemusis
ono je to v podstate rozsirenie schopnosti carodeja. Chces usetrit trochu na vahe, tak ti moze byt jedno co povolas. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Kniha šablon
to 566344:
zda se mi ze trosicko s tim zatizenim kouzelnika prehanis, ale dycky je zpusob ve hre jak si brime ulehcit. tak se mi zda zbytecne handrkovat se o kazdou libru 
a jsem clovek otevreny tomu, ze kdyz se vetsina kouzelniku bude domnivat ze kniha je prilis tezka tak se holt poupravi vaha ci se bude prodavat nekde odlehcena verze
a jsem clovek otevreny tomu, ze kdyz se vetsina kouzelniku bude domnivat ze kniha je prilis tezka tak se holt poupravi vaha ci se bude prodavat nekde odlehcena verze
Je aspon moznost dozvedet se jak je to s temi knihami? Existuji 3 verze. Mam to chapat tak, ze 1., nejnizsi, nejlevnejsi, tkera pokryva summony od 1. do 4. kruhu je nasledne nahrazena vyssi verzi, ktera pokryva vyvolavani 1. az 6. (?) kruhu? Nebo je to tak, ze 1. kniha pokryva summony 1. az 4. kruh, 2. kniha pokryva summony 5. az 6. (?) kruh a treti, posledni a nejdrazsi pokryva summony 7. az 9. kruh?Daanri wrote:Presne tak a stale tu knihu summonov nosit nemusisono je to v podstate rozsirenie schopnosti carodeja. Chces usetrit trochu na vahe, tak ti moze byt jedno co povolas.
Jsou to drobet drahe hracky na metodu "buy and check".
to Melvik: Ten vycet zatizeni jsem delal podle me postavy - podle jejiho invu. Na nizsich lvlech, kdy s kazdou kuzickou valis k vetesnikovi a ziskavas i maso aby ses mel z ceho lecit/zivit je to jeste neprijemnejsi.
Jinak nehodlam se handrkovat o kazdou libru - jen jsem si troufnul nesouhlasit s tvym tvrzenim, ze wizard nenosi nic jineho jak loot.
nj muj wizard uz nic jineho nec loot nenosi, protoze sem starej creeper 
tak sem se trosku unahlil s tim tvrzenim
timto se omlouvam vsem neustale nelootujicim kouzelniku *predvedl velice lehkou uklonu, ale i tak mu zavrzalo v zadech*
ke kniham vyvolani
ano jejich cena je vice znepokojiva nez vaha
jen doplnek: i mistr potrebuje, nebo se mu zachce povolat priseru z nizsich sfer.
tak sem se trosku unahlil s tim tvrzenim
timto se omlouvam vsem neustale nelootujicim kouzelniku *predvedl velice lehkou uklonu, ale i tak mu zavrzalo v zadech*
ke kniham vyvolani
jen doplnek: i mistr potrebuje, nebo se mu zachce povolat priseru z nizsich sfer.
Last edited by melvik on 22:27 10. Jul 2007, edited 1 time in total.