Poděkování

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Poděkování

Post by Barbar321 »

Také se přidám k poděkování, užíval jsem si to.

Díky za snahy o oživení Thalie :wink:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Poděkování

Post by Aillen »

Díky za včerejší hru. Bylo to nakonec dramatické, ale dopadlo to pro postavy dobře. :)
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Poděkování

Post by Goran »

Díky za hru spoluhráčům. Měli jsme tam perné chvilky, ale dopadlo to dobře. A samozřejmě dík i Frynovi, který hru pro nás připravil. Moc pěkná výprava za dobrodružstvím, doplněná na poměry thalie dokonce i o námořnické dobové reálie a detaily. Nečekal jsem, že se něčeho takového dožiju :D.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Poděkování

Post by Fryn »

Díky všem co se zůčastnili a taky že jste v určitém okamžiku s postavami neucukli :), přestože se u konce mohlo zdát, že to vedlo k fatálním důsledkům. Pro příště se snad podaří vyvolat větší požitek z rovnocennějšího boje.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Poděkování

Post by Goran »

Děkuji Frynovi za hry z poslední doby. Kreativita při snahách zabít postavu se musí ocenit :D
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Poděkování

Post by Fryn »

Goran wrote:Děkuji Frynovi za hry z poslední doby. Kreativita při snahách zabít postavu se musí ocenit :D
Jestli je snaha namířena právě tímto směrem, tak bych měl setsakramentsky přidat, protože i přes to že už to není žádný mladík, se s Goranem stále nějak nezadařilo :D .
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Poděkování

Post by Goran »

Chtěl bych poděkovat spoluhráčům a DM Frynovi za hry z poslední doby v pluku. Po prvotní nejistotě ohledně budoucnosti dobrovolnického pluku, se pod vedením Fryna zdá, že tyto obavy už nejsou na místě :D
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Poděkování

Post by Fryn »

Tak snad se to nezakřikne :D. Musím ale taktéž poděkovat za hru i snahu hráčů, kterou kolem toho vidím.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Thurms
Rytíř
Posts: 563
Joined: 12:57 11. May 2010

Re: Poděkování

Post by Thurms »

Díky za vydařenou akci, bylo fajn vidět více lidé pohromadě.
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
User avatar
Thurms
Rytíř
Posts: 563
Joined: 12:57 11. May 2010

Re: Poděkování

Post by Thurms »

Tak díky za výpravu, protáhlo se to sice na více her, ale stálo to za to. Kromě zajímavého dění bych určitě vypíchl parádně připravené lokace (Gruberik, Khar-Durn…).
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Poděkování

Post by Goran »

Přidávám se k poděkováním. Velmi pěkně připravený Q od Fryna. Nakonec postavy potkalo tolik dobrodružství, že na ně ještě dlouho budou vzpomínat :D. Velké díky Frynovi, ale i ostatním spoluhráčům, co se Q účastnili.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Poděkování

Post by Fryn »

Děkuju všem co se tohoto několikadenního (pět herních večerů ?) dobrodružství zůčastnili. Místy to byla trochu fuška všechno ukočírovat, ale rozhodně nelituju (i když, zlaté krátké questy na hodinku :) ).

Poděkování ze Gruberik si zaslouží Rejty, který mi tuto lokaci poskytnul.
S Khar-Durnem bylo už něco práce, protože díky tomu, že nejsou kompatibilní haky, tak se musel skoro celý pracně udělat znova podle originálu ze staré Thalie (takže tady si zaslouží rozhodně poděkování i původní autor těchto lokací).

Zároveň přidám opožděnou omluvu za jeden ostřejší boj, kde jsem se přehmátnul a vyslal po vás silnější NPC než jsem původně zamýšlel (tahle "oplechovaná zhouba" se měla podle plánu nasadit později a v menším množství :) ).

Každá z postav něčím osobitým a zajímavým přispěla do celkového dění, takže ještě jednou díky.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Poděkování

Post by Aillen »

Přidávám se k poděkování, quest byl zajímavý, bylo fajn se zase jednou podívat do oblasti, která není běžně přístupná (Gruberik, Kryn, Khar - Durm).

Boj u trpaslíků byl drsný, ale nevadilo. :D

Postavy potkalo hodně nečekaných situací, mají o čem přemýšlet.

Díky moc.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Alquist
Nováček
Posts: 43
Joined: 12:55 28. Nov 2013

Re: Poděkování

Post by Alquist »

Díky za super Q na několik večerů a kvalitní "ugala bugala" - díky moc :)
Vladimir Morzanov - "Nejsem upír...jen tak vypadám."
Ara Nerug - "Ara silná! Ara mlátit!"
User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Re: Poděkování

Post by Sapal »

Delší dobu tu žádné poděkování nebylo, tak tedy já děkuji dnešní výpravě do pyramid. Nečekal jsem, že se sejde tolik lidí. Děkuji za účast, snad jste si to užili aspoň z poloviny tolik, co já. :)
Post Reply