Stahoval jem přímo cep 2.4.
Až budu dneska doma, zkusím všechno přestahovat ještě jednou, jestli se náhodou někde něco nežvejklo.
Zásek hry při hře v partě
Re: Zásek hry při hře v partě
Abych to tedy prozatím uzavřel:
Nové stažení a instalace všeho pomohly (asi), grafika už se srovnala. S padáním se uvidí hned jak někam vyrazím v partě.
Nové stažení a instalace všeho pomohly (asi), grafika už se srovnala. S padáním se uvidí hned jak někam vyrazím v partě.
Pijte mě.
Re: Zásek hry při hře v partě
Hráč Taurus mě poprosil, abych na foru DM požádal o pomoc s vyproštěním. Zasekl se v pokladnici u Urgolda.
Re: Zásek hry při hře v partě
Když logne a všimneme si toho, tak ho můžeme vytáhnout. Nejlepší by však bylo kdyby si hráč udělal účet na fóru (pokud nemá) a sám napsal rovnou kdy asi tak logne. Případně PM mně nebo Shamanovi, ať se můžeme nějak domluvit.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Zásek hry při hře v partě
Fryn wrote:Když logne a všimneme si toho, tak ho můžeme vytáhnout. Nejlepší by však bylo kdyby si hráč udělal účet na fóru (pokud nemá) a sám napsal rovnou kdy asi tak logne. Případně PM mně nebo Shamanovi, ať se můžeme nějak domluvit.
Ahojte, budu ve hře dnes i zítra, kdy by jsi měl cca čas ty prosím ?
Podporuji: http://patreon.com/AndrewDark
Re: Zásek hry při hře v partě
Vyřešeno.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).