Zásek hry při hře v partě

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
kafe
Obyvatel
Posts: 102
Joined: 13:03 27. Nov 2013

Re: Zásek hry při hře v partě

Post by kafe »

Stahoval jem přímo cep 2.4.

Až budu dneska doma, zkusím všechno přestahovat ještě jednou, jestli se náhodou někde něco nežvejklo.
Pijte mě.
User avatar
kafe
Obyvatel
Posts: 102
Joined: 13:03 27. Nov 2013

Re: Zásek hry při hře v partě

Post by kafe »

Abych to tedy prozatím uzavřel:

Nové stažení a instalace všeho pomohly (asi), grafika už se srovnala. S padáním se uvidí hned jak někam vyrazím v partě.
Pijte mě.
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Zásek hry při hře v partě

Post by Goran »

Hráč Taurus mě poprosil, abych na foru DM požádal o pomoc s vyproštěním. Zasekl se v pokladnici u Urgolda.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Zásek hry při hře v partě

Post by Fryn »

Když logne a všimneme si toho, tak ho můžeme vytáhnout. Nejlepší by však bylo kdyby si hráč udělal účet na fóru (pokud nemá) a sám napsal rovnou kdy asi tak logne. Případně PM mně nebo Shamanovi, ať se můžeme nějak domluvit.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Taurus
Nováček
Posts: 8
Joined: 12:50 11. Sep 2018

Re: Zásek hry při hře v partě

Post by Taurus »

Fryn wrote:Když logne a všimneme si toho, tak ho můžeme vytáhnout. Nejlepší by však bylo kdyby si hráč udělal účet na fóru (pokud nemá) a sám napsal rovnou kdy asi tak logne. Případně PM mně nebo Shamanovi, ať se můžeme nějak domluvit.

Ahojte, budu ve hře dnes i zítra, kdy by jsi měl cca čas ty prosím ?
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Zásek hry při hře v partě

Post by Fryn »

Vyřešeno.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Post Reply