Ssapelaugra

Nefunkční přechody, špatně umístěné placeably, špatné zvuky a podobné.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Ssapelaugra

Post by Barbar321 »

Do Ssapelaugry (lokace Ssapelaugra, Ssapelaugra-vězení 1 a 2) se na několika místech objevili tvorové physalixové (či tak nějak podobně), jedná se o monstra z hlubokého podtemna, epické, pro lvl 35+ (jeden se popral přímo s bossem a odešel z toho vítězně). Očividně sem nepatří a směle vybíjejí chudáčky kostrouny, namísto, aby mohli pěkně počkat, až je zbaví jejich neživota některý z hrdinných reků.

Nejde o ojedinělý úkaz, párkrát jsem je tam už viděl také. Je možné, že obě lokace dělal Frozzík, takže se to ve výsledku nějak promíchalo. Pochopitelně, že před cca 2-3 roky, kdy se tam běžně chodilo tu po těchto bestiích nebyla ani památka a seděli si nerušeně ve svých doupatech hlubším než samotné peklo.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Ssapelaugra

Post by Rejty »

Možná náhodný Spawn kolem dungů.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Ssapelaugra

Post by Barbar321 »

Jak jsem psal, stalo se to už několikrát a tyto potvory jsou opravdu hodně vzdálené od tohoto dungu (aspoň teda co se týká mapy thalie)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Ssapelaugra

Post by LDamian »

Z prastarého hrabonora vypadla *část čehosi*
Je to nějaká chyba nebo část artefaktu nebo něco?

Také prastarý hrabonor dává příliš mnoho vylepšených neviditelností, to ho spíš oslabuje.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Re: Ssapelaugra

Post by Sapal »

Hlásím, že z Hrabonora pořád padá "část čehosi", může se někdo vyjádřit co to je? Zapomenutý spawn artefaktových částí?

Taky přechod za komorou Hrabonora nikam nevede, je nefunkční. Což vytváří situaci, kdy se musíte vrátit zpátky k vrátnýmu, který už s vámi ale nechce mluvit, takže musíte počkat do restartu, abyste si mohli vzít klíč z jeho pravé ruky a mohli se dostat na svobodu.
Alastor
Nováček
Posts: 2
Joined: 00:54 06. Oct 2022

Re: Ssapelaugra

Post by Alastor »

Sapal wrote:Hlásím, že z Hrabonora pořád padá "část čehosi", může se někdo vyjádřit co to je? Zapomenutý spawn artefaktových částí?

Taky přechod za komorou Hrabonora nikam nevede, je nefunkční. Což vytváří situaci, kdy se musíte vrátit zpátky k vrátnýmu, který už s vámi ale nechce mluvit, takže musíte počkat do restartu, abyste si mohli vzít klíč z jeho pravé ruky a mohli se dostat na svobodu.
Rozbíj dveře klíč je tam jen tak pro efekt
Post Reply