Do Ssapelaugry (lokace Ssapelaugra, Ssapelaugra-vězení 1 a 2) se na několika místech objevili tvorové physalixové (či tak nějak podobně), jedná se o monstra z hlubokého podtemna, epické, pro lvl 35+ (jeden se popral přímo s bossem a odešel z toho vítězně). Očividně sem nepatří a směle vybíjejí chudáčky kostrouny, namísto, aby mohli pěkně počkat, až je zbaví jejich neživota některý z hrdinných reků.
Nejde o ojedinělý úkaz, párkrát jsem je tam už viděl také. Je možné, že obě lokace dělal Frozzík, takže se to ve výsledku nějak promíchalo. Pochopitelně, že před cca 2-3 roky, kdy se tam běžně chodilo tu po těchto bestiích nebyla ani památka a seděli si nerušeně ve svých doupatech hlubším než samotné peklo.
Ssapelaugra
Ssapelaugra
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Ssapelaugra
Jak jsem psal, stalo se to už několikrát a tyto potvory jsou opravdu hodně vzdálené od tohoto dungu (aspoň teda co se týká mapy thalie)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Ssapelaugra
Z prastarého hrabonora vypadla *část čehosi*
Je to nějaká chyba nebo část artefaktu nebo něco?
Také prastarý hrabonor dává příliš mnoho vylepšených neviditelností, to ho spíš oslabuje.
Je to nějaká chyba nebo část artefaktu nebo něco?
Také prastarý hrabonor dává příliš mnoho vylepšených neviditelností, to ho spíš oslabuje.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Ssapelaugra
Hlásím, že z Hrabonora pořád padá "část čehosi", může se někdo vyjádřit co to je? Zapomenutý spawn artefaktových částí?
Taky přechod za komorou Hrabonora nikam nevede, je nefunkční. Což vytváří situaci, kdy se musíte vrátit zpátky k vrátnýmu, který už s vámi ale nechce mluvit, takže musíte počkat do restartu, abyste si mohli vzít klíč z jeho pravé ruky a mohli se dostat na svobodu.
Taky přechod za komorou Hrabonora nikam nevede, je nefunkční. Což vytváří situaci, kdy se musíte vrátit zpátky k vrátnýmu, který už s vámi ale nechce mluvit, takže musíte počkat do restartu, abyste si mohli vzít klíč z jeho pravé ruky a mohli se dostat na svobodu.
Re: Ssapelaugra
Rozbíj dveře klíč je tam jen tak pro efektSapal wrote:Hlásím, že z Hrabonora pořád padá "část čehosi", může se někdo vyjádřit co to je? Zapomenutý spawn artefaktových částí?
Taky přechod za komorou Hrabonora nikam nevede, je nefunkční. Což vytváří situaci, kdy se musíte vrátit zpátky k vrátnýmu, který už s vámi ale nechce mluvit, takže musíte počkat do restartu, abyste si mohli vzít klíč z jeho pravé ruky a mohli se dostat na svobodu.