Taky tak, dík za hru. Doufám, že zopakujeme a snad i ve větším počtu.Sapal wrote:Delší dobu tu žádné poděkování nebylo, tak tedy já děkuji dnešní výpravě do pyramid. Nečekal jsem, že se sejde tolik lidí. Děkuji za účast, snad jste si to užili aspoň z poloviny tolik, co já.
Poděkování
Re: Poděkování
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Poděkování
Na nástěnce se objeví vzkaz psaný drobným těsnopisem na hranici čitelnosti *Díky za včerejší kvalitní výpravu do útrob Zapomenutého chrámu - ideální místo pro získání vzorků k vědeckému bádání*
Moonlyen
Tomino Vědátor
Tomino Vědátor
Re: Poděkování
Díky moc za turnaj
Bylo to moc fajn.
Vladimir Morzanov - "Nejsem upír...jen tak vypadám."
Ara Nerug - "Ara silná! Ara mlátit!"
Ara Nerug - "Ara silná! Ara mlátit!"
Re: Poděkování
Přidám se k poděkování, hezky připravené, obzvláště některé ty finty použité v boji.
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
Lens: mluvka
Sallias
Re: Poděkování
Děkuji všem, co se zůčastnili. Škoda, že to nevyšlo LDamianovi, který se málem připojil k DM sestavě pro tuhle akci. Hospoda by byla ještě o poznání živější
.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Poděkování
Rovněž děkuji za turnaj, pěkně připravená akce, děkuji všem účastníkům. Pro Ilmega to sice dopadlo asi nejhůř jak mohlo, ale já jsem si to užil.
Těším se na příště!
Re: Poděkování
Taky se připojím k poděkování. Po dlouhé době jsem byl na Q a paráda.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Poděkování
Dik všem zúčastněným na dnešní fofr výpravě na hnilobnika. Takovou šikanu jeho smrduté doupě ještě nezažilo.
...... No možná jo, ale já u toho nebyl.
...... No možná jo, ale já u toho nebyl.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Poděkování
Dík zúčastněným dnešního Q. Skvěle sem se bavil. Snad brzy bude další a aspoň tak super jako dnešní.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Poděkování
Děkuji všem co se dostavili
. Zvláštní poděkování pak patří spoluorganizátorům, díky kterým vše hezky odsejpalo.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Poděkování
Přidávám se k poděkováním spoluhráčům a Frynovi za pěknou akci. 
Re: Poděkování
Děkuji všem co se ukázali na proslovu, plus těm co při této události bránili zákon a pořádek
.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Poděkování
Přidám se k poděkování, zajímavé vyústění, to jsem úplně nečekal. 
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
Lens: mluvka
Sallias
Re: Poděkování
Rovněž děkuji za včerejší akci, nečekané zprávy, uvidíme jak se situace bude vyvíjet dál.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Poděkování
Děkuji všem za dnešní akci před ležením dobrovolnického pluku. Bylo to fajn.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka