Nefunkční příkaz /delevel

Moderators: DM, WB

Post Reply
Progress
Poutník
Posts: 68
Joined: 14:18 27. Apr 2014

Nefunkční příkaz /delevel

Post by Progress »

Zdravím,

na fóru v novinkách se před několika lety psalo:

Odebírání vlastních zkušeností / delevel
Byl přidán nový textový příkaz /-xp, pomocí kterého lze odebrat množství zkušeností. Např. "/-xp 5000" odebere postavě 5000 zkušeností. Používejte rozumně.

Nicméně tento příkaz dnes nefunguje. Je to chyba či záměr? Musím přiznat, že delevel by se hodil, aby postava nemusela jít někam na záměrnou smrt, když se něco při nahazování levelu poplete:)

Děkuji za info.
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Nefunkční příkaz /delevel

Post by Fryn »

Progress wrote:Zdravím,

na fóru v novinkách se před několika lety psalo:

Odebírání vlastních zkušeností / delevel
Byl přidán nový textový příkaz /-xp, pomocí kterého lze odebrat množství zkušeností. Např. "/-xp 5000" odebere postavě 5000 zkušeností. Používejte rozumně.

Nicméně tento příkaz dnes nefunguje. Je to chyba či záměr? Musím přiznat, že delevel by se hodil, aby postava nemusela jít někam na záměrnou smrt, když se něco při nahazování levelu poplete:)

Děkuji za info.
Zdravím,

popravdě ani nevím jestli ten příkaz fungoval/nebyl odebrán při nějakém pozdějším updatu. Zkusím vyzkoušet až se dostanu nějak rozumně do hry a v mezičase se ještě pokusím zapátrat mezi skriptama.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Nefunkční příkaz /delevel

Post by Pajule »

náhodně jsem nakoukla. Je to teda doba od toho dotazu, ale delevel byl během doby, kdy byl levl dobrodruha nebo jak se to jmenovalo, ale už je to dávno zrušené, pokud se nepletu. Když se mechanika hodila víc do "pohody".
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Progress
Poutník
Posts: 68
Joined: 14:18 27. Apr 2014

Re: Nefunkční příkaz /delevel

Post by Progress »

Pajule wrote:náhodně jsem nakoukla. Je to teda doba od toho dotazu, ale delevel byl během doby, kdy byl levl dobrodruha nebo jak se to jmenovalo, ale už je to dávno zrušené, pokud se nepletu. Když se mechanika hodila víc do "pohody".
Já to právě chápal tak, že když se to hodilo více do "pohody" tak byl zrušen ten RELEVEL. Chápal jsem to tak, že DELEVEL je věc, která bude trvale. Což by dávalo i logiku, protože delevel nic nevrací, pouze odebírá. Nicméně je možné, že to tým vidí/viděl jinak. Alternativně je možné, že byla tato možnost odebrána omylem, když se rušila ostatní funkcionalita...
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Nefunkční příkaz /delevel

Post by Fryn »

Ano, příkaz na relevel a delevel jsou dvě odlišné věci.

Trochu jsem se v tom pohrabal a našel inkriminovanou část kódu. Z nějakého důvodu už v aktuálním skriptu není, ale jak bude čas, tak to zkusím vrátit zpět a otestovat jestli tam skutečně nebyl nějaký závážný důvod, proč se to odebralo.

Pokud bude fungovat vše jak má, tak si myslím, že tahle delevel featura má na Thalii své místo.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Post Reply