Lagy

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Lagy

Post by Jeanes »

Zkusím pozorovat, to co se poslední dobou dějě, třeba to něčemu pomůže... :)

19.10. (včera) ...hra úplně v pohodě. Ve hře Jeanes, Taurus. Nic nestandardního jme nedělali, oba mimo dung. V 20:05 - 20:37 brutus lagy, nehratelný, ping cca 200-3000. Po cca 20:45 ve hře jenom Jeanes, se to ustálilo na hratelnou úroveň, do půlnoci s menšími lagy, ale ok hratelný.
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Lagy

Post by Fryn »

Jeanes wrote:Zkusím pozorovat, to co se poslední dobou dějě, třeba to něčemu pomůže... :)

19.10. (včera) ...hra úplně v pohodě. Ve hře Jeanes, Taurus. Nic nestandardního jme nedělali, oba mimo dung. V 20:05 - 20:37 brutus lagy, nehratelný, ping cca 200-3000. Po cca 20:45 ve hře jenom Jeanes, se to ustálilo na hratelnou úroveň, do půlnoci s menšími lagy, ale ok hratelný.
Co jsem to předběžně testoval, tak odezva serveru byla ok (do 20 ms), ale zkusím se podívat jestli něco nevyčtu z logů. Co jsem zaregistroval, tak pár dní zpátky se mi docela pomalu načítal web a fórum, ale netuším jak to bylo přímo ve hře.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Lagy

Post by Jeanes »

S tím webem a fórem souhlasím, bývá to zabržděný, to dřív nebejvalo.

24.10. dneska. Od 10:00 - 13:00 hra uplně v pořádku, ve hře pouze já. Ve 13:00 přilogl Lens, začaly lagy, téměř okamžitě, až do restartu.
Po restartu hra ok, ve hře pouze já. Cca ve 15:00, přilogl Lens a opět začaly lagy. Nevím přesně časově, byl jsem v dungu, nedával jsem úplně pozor.
Lagy trvaly cca do 17:30. Pak cca hodinu nikdo nehrál, nyní naprosto bez lagů.
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Lagy

Post by Jeanes »

26.10. dneska. Já jsem přilogl cca ve 14:30. Mimo dung i v dungu hra ok. V 15:10 jsem odlogl uprostřed dungu, cca 5 min mimo hru, pak jsem přilogl zptátky do dungu a začaly lagy, ping 150+. Jestli se nepletu, nikdo jiný od resu připojený nebyl, ale úplně jistě to nevim.
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Lagy

Post by Fryn »

Jeanes wrote:26.10. dneska. Já jsem přilogl cca ve 14:30. Mimo dung i v dungu hra ok. V 15:10 jsem odlogl uprostřed dungu, cca 5 min mimo hru, pak jsem přilogl zptátky do dungu a začaly lagy, ping 150+. Jestli se nepletu, nikdo jiný od resu připojený nebyl, ale úplně jistě to nevim.
Neměl jsem teď moc času to hlídat přímo ve hře, ale snad to bude v následujících dnech lepší.

Jsi si jistý, že ty lagy nejsou jen u tebe, pociťuje je i někdo další ? Jinak mě napadá, že by to mohl být server (železo na kterém běží), což by teda nebyla zrovna dobrá zpráva.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Lagy

Post by Jeanes »

Jsem si jistý, že to není jenom u mě. Hraju s Taurem a ty lagy přicházejí (nebo nepřicházejí) pro oba nastejno. Každý hrajeme z jiného města, takže připojením k netu to nebude :/
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Post Reply