Poděkování
Re: Poděkování
Díky všem účastníkům. Zvláště musím vyzdvihnout tklivý přednes jedné nejmenované bardky, který na mě opravdu velmi příjemně zapůsobil
.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Poděkování
Velice děkuji za tu práci ohledně serveru. A taky za to, že tu Thalii držíte při funkčnosti. Připojit do hry se zatím nedá, takže držím palce, aby všecko to nastavování proběhlo co s nejmenšími obtížemi.
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Poděkování
Dík za report. Zdá se, že vše ostatní běží, jen samotná hra nám zatím nějak zlobí (asi je tam nějaká chybka kvůli které se tento konkrétní proces neustále restartuje).Jeanes wrote:Velice děkuji za tu práci ohledně serveru. A taky za to, že tu Thalii držíte při funkčnosti. Připojit do hry se zatím nedá, takže držím palce, aby všecko to nastavování proběhlo co s nejmenšími obtížemi.
Kucik slíbil, že se na to nejpozději dnes v noci podívá. Za tuhle nepříjemnost se omlouváme.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).