Ja mam sice slovensky ucet, ale ked mi posles peniaze tak ja ich v hotovosti vyberiem (v SR) a zanesiem 7 km za hranice a vlozim na bankovy ucet vybranej ceskej banky.. som na to zvykly tak ma nenapadlo ratat s tymi poplatkamiDaanri wrote:Inac posielat cez banku alebo inac peniaze do CR zo SR je dost o hubu, ked som to chcel naposledy riesit tak tam boli take polatky, ze polovica sumy by isla banke. Takze moc neodporucam.
Trička
Re: Trička
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Trička
Je to přesně jak píše Kucik, ta mašina pobere nejvíce 20? špulek nití, barvy se dají přesně podle toho co se bude vyšívat. Barev jako takových je celkem dost, ale samo ne všechny které vás napadnou. S velkou výšivkou je to přesně jak psal Igor, tím že je tam materiál navíc a je to vyšívané na husto vznikne méně ohebná plocha, takže pokud by to mělo být těch 40x40 tak si přestavte, že si na tričko dáte tak velkou záplatu s riflí. No nic moc jak jsem psal, krom toho vzniknou při tak velkém obrázku velké plochy jedné barvy což vypadá "zvláštně".steel_martin wrote:Nápad super, jsem stoprocentně pro.![]()
Jak je myšleno těch 20 barev? Že je to schopno tisknout v nějaké super 4 bitové grafice nebo jako, že je schopna tisknout maximálně z 20ti typů rozdílných barev?Theogil I wrote:je lepší vybírat obrázky s méně barvami a nejlépe s nějakými normálními, jestli si dobře pamatuji tak ta mašina má možnost vyšívat z 20? barev
Tak tedy pokud by to mělo být tričko vyloženě s obrázkem, pak bych volil spíše jiný druh zpracování než vyšití. Byl to jen návrh a pokud máte někdo něco jiného v pácu sem s tím.
V sobotu bych se měl vidět s tím kamošem, takže zjistím přesný počet vyšívacích barev, formát ukládání a pokud si nezapomenu foťák zkusím něco nafotit aby bylo vidět jak to vypadá a hodím to sem.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Trička
A vysit jen obrysove linie postav? Jako kdyz kreslite tuzkou. Se to nemusi vybarvovat...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Trička
Tak ja mam sem tam cestu do Prahy, tak by som tie trika kludne vedel vyzdvihnut a distribuovat na Slovensku trebars dobierkou.Daanri wrote:Noooo ja som taktiez za a uz by som nasiel naku cesticku jak dopravit penizky a aj ho vyzdvihnut.![]()
Inac posielat cez banku alebo inac peniaze do CR zo SR je dost o hubu, ked som to chcel naposledy riesit tak tam boli take polatky, ze polovica sumy by isla banke. Takze moc neodporucam.
Face the truth, take a look into the world of NWN and soon you realize whether you are a hero or a foe.
Re: Trička
Samozřejmě plně pro realizaci nápadu, obzvlášť protože díky Theogilovi získává jasnějších obrysů. 
Si myslím, že Thalie + nějakej bonmot, který k nám inspirace přivane, by bohatě postačil. Ta vyšívaná metoda má nejspíš hromadu výhod...ale pokud se nešije něco překombinovaného, žádné komplikované obrázky. Což takhle to "Obyvatel světa Thalie" nebo co tam bude, apod. vyšít do podoby z mrňavých jedniček a nul?
Mnó...snad mě napadne ještě něco vhodnějšího a pokusím se to někde nějak načrtnout.
A předběžně, co se týče barev, nejspíše nejvíc by se mi zamlouvala nějaká verze zlaté na černém poli...ech, tedy triku. Nějaká zlatá/písková/mangová etc. + tmavá není nic extrémního či sporného a už v tom máme Thalii docela vedenou, si říkám...jak co se týče stránek, tak i mnoha IC symbolů a vůbec společenstev...zlatou se honosí částečně trpajzlíci, karathští (zde v kombinaci s tmavošedou), ivorští domobránci
, elfouni...a černá je jasné Podtemno.
Si myslím, že Thalie + nějakej bonmot, který k nám inspirace přivane, by bohatě postačil. Ta vyšívaná metoda má nejspíš hromadu výhod...ale pokud se nešije něco překombinovaného, žádné komplikované obrázky. Což takhle to "Obyvatel světa Thalie" nebo co tam bude, apod. vyšít do podoby z mrňavých jedniček a nul?
A předběžně, co se týče barev, nejspíše nejvíc by se mi zamlouvala nějaká verze zlaté na černém poli...ech, tedy triku. Nějaká zlatá/písková/mangová etc. + tmavá není nic extrémního či sporného a už v tom máme Thalii docela vedenou, si říkám...jak co se týče stránek, tak i mnoha IC symbolů a vůbec společenstev...zlatou se honosí částečně trpajzlíci, karathští (zde v kombinaci s tmavošedou), ivorští domobránci
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Trička
Mě by se líbylo vepředu: Thalie, pod tim obrázek, nejlépe komixoví z hůlkového řádu jak řikal Rejty.. a každej podle gusta, třeba já bych tam chtěl zobrazení nějakého boha, prostě typ v dlouhym plášti, dlouhé vlasy, nad hlavou by měl svatozář, černý brelje, cigáro v hubě, strniště, v ruce flašku.. a vzádu třeba DM 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Trička
Já bych si na tom tričku jako boha představoval černou ženu se stříbrnými vlasy a špičatými uchy, s fialovou rtěnkou a v tmavých bikinách, po kterých by se pnuly pavoučí ornamenty. V ruce by třímala pokovaný bič a ve tváři měla nenávistný a přesto sexy výraz.
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: Trička
Nechame si tam v hexa vysit bajt po bajtu celej modul. 10MB na jedno triko. A az bude krize, tak se sejdem, dame to dohromady a muze se hrat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Trička
Tricko je ale myslim len 8.5 MB.. mikina je 10 MBkucik wrote:Nechame si tam v hexa vysit bajt po bajtu celej modul. 10MB na jedno triko. A az bude krize, tak se sejdem, dame to dohromady a muze se hrat.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Trička
V tom pripade chci o cislo vetsi kosili. Pokud se to nevejde, tak i trenky, ale tam pozor, kde bude vysivka. Aby to neskrabalo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Trička
Zdravim all.
Me by se libil nazev na zadech ,,Thalie together, forewer...,, a nebo mozna jeste lepsi ,,Thalie world without end...,,
Kratky a vystizny a pod konec malejme pismenkama adresu thalie.
Me by se libil nazev na zadech ,,Thalie together, forewer...,, a nebo mozna jeste lepsi ,,Thalie world without end...,,
Kratky a vystizny a pod konec malejme pismenkama adresu thalie.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Trička
Ne Slovaci. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Trička
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking