nejprve to zacne odpocitavat tak, jako kdyby lod melo odjet nejpozdeji do 2h po minutach a pak v case, kdyz uz by lod mela odjet to nahlasi, ze jede az v urcitou hodinu...
mozna trochu kostrbate napsany, tak davam priklad
napr. v 20h mi to pri pouziti listku napred hlasilo, ze pojedu za x minut a kdyz uz to pak hlasilo, ze za minutu, tak pri dalsim pouziti listku se objevila hlaska ze lod jede v 23h :_)
nejak se nema rado tohle dvoji urceni casu odjezdu, obecne se asi da rict, ze napred to vzdycky odpocitava odjezd po minutach a neodjedu, a az pak nasledne to nahlasi, ze lod jede v urcitou hodinu a opravdu jede...
takze ve vysledku jedu vetsinou az za 4h, ne za 2, protoze napoprvy to nejde