Jestli se nudis, tak bys mi mohl konecne napsat do ukolniku ty NPC jak je chces udelat.Krata wrote:Edit:
PS: taky se v práci nudíte co?
WWQ
Re: Q
Vedoucí týmu Thalie
Re: Q
Ups .... další .... ježkovi voči to budou senzační Vánoční prémie.kucik wrote:Eh... sakra ... ale to já... to bylo jen takový nedorozumění.Theogil I wrote:Ne zrovna sepisuju a kompletuju pár dokumentů k jednomu prokázanému pojistnému podvodu.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Q
hehe na tema podvod, pojistny podvod a uverovy podvod sem psal diplomku
ale jinak se v praci rozhodne nenudim, mam toho tu docela dost
ale jinak se v praci rozhodne nenudim, mam toho tu docela dost
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Q
Jakožto potenciální právníkKrata wrote:Vzhledem k tomu že nemáte žádný jasný důkaz o tom, že sem s timto souhlasil, či sem to dokonce sám napsal, tak s timto nesouhlasim.. tuto zprávu mohl napsat kdokoliv a k odevzdání vám požadované mnou zadané částky experience je naprosto nesmyslná a neprůkazná
Přineste mi smlouvu s mým pospisem a podpisem svědka, který byl svědkem u mého příslibu, pak začnu uvažovat o poskytnutí stanovené částky. Pokud tak neučiníte tak tvé příspěvky jsou jen výstřel do prázdna, což nemá žádný vlivl na to, zda ti poskytnu či neposkytnu poskytovatelné experience.
Naopak pokud v těchto křivých obviněných budete pokračovat, zažaluji vás za křivé obvinění a požadování neoprávněných mnou poskytovatelných výhod..
Vzhledem k nákladům na soudní řízení si dovoluji navrhnout, aby ses s odpůrci dohodl na mimosoudním vyrovnání a vysmahl jim požadovanou sumu XP, jinak soud vyhrají a budeš muset přidat ještě poplatky z prodlení (ve výši 5 promile za den prodlení) a spoustu XP pro soud...
pokud chováš podezření, že tvé jméno bylo administrátorem serveru hrubě zneužito k slíbení fiktivní odměny, můžeš jej zažalovat pro podvod a poškození dobrého jména DM. Ovšem vzhledem k tomu, že správa serveru (logů atd.) a tedy i důkazního materiálu je v jeho rukou, bude velmi těžké mu cokoli prokázat a tak nejspíš prohraješ a budeš muset zaplatit opět soudní výlohy.
PS: ani v jednom případě bych tě nechtěl zastupovat
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Q
Ted si mi skazil radost...
tak jinak
Ještě chvilku mě budete štvát a začnu vám ty expy strhávat
DenGrass: tobě jako nejrychleji expící postavě na Thalii strhnu rovnou 5 lvl jesli nadále budeš přispívat proti mě
tak jinak
Ještě chvilku mě budete štvát a začnu vám ty expy strhávat
DenGrass: tobě jako nejrychleji expící postavě na Thalii strhnu rovnou 5 lvl jesli nadále budeš přispívat proti mě
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Q
Když jsme u justice, musím mimochodem s úctou uznat, že kluci jedni právničtí vskutku dokážou překvapit. Tak se mrkám na právnickou fakultu UK a čtu nadmíru veselé sdělení, připíchnuté nečekaně až teď na začátku listopadu:DenGrasse wrote:...
Přijímací zkoušky k prezenčnímu studiu v magisterském studijním programu právo a právní věda, oboru právo, pro akademický rok 2009/2010 se NEKONAJÍ.
Nemusím podotýkat, že právě tohoto léta jsem se chtěl zkusmo přihlásit. Vám povím, že PFUK svým uměním šoku strčí všechny Hitchcockovy filmy do kapsy.
Řádný termín přijímacích zkoušek:
Náhradní termín přijímacích zkoušek:
klasická přijímací zkouška nebude
konána, nahradí ji přihlédnutí k
k výsledkům Národních srovnávacích
zkoušek
...akle stejně jě to podraz, obzvlášť takhle naráz. Platit dalších několik set za scio testy a klepat se někde v lavici při nich se mi příliš nechce.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Q
uz jsme dost OT, mozna celou pravni cast presunte nekam jinam, at kratovi nelezeme do zeli
ale jinak k prijimackam: ze zkusenosti cloveka, co ma za sebou nejen prijimacky, ale celou pravnickou fakultu UK muzu rict, ze prijimacky co byly doted (pokud se teda za posledni roky nic zasadniho nezmenilo) nebylo zas tak tezky udelat
otazky jsi dostal vsechny predem a i kdyz jich bylo pres 5000 a nemel si k nim spravny odpovedi, tak se to dalo naucit skoro zpameti, aniz bys musel mit jakykoliv znalosti
takze model co zavedli ted bude mit asi trochu vyssi vypovedni hodnotu
ale jinak k prijimackam: ze zkusenosti cloveka, co ma za sebou nejen prijimacky, ale celou pravnickou fakultu UK muzu rict, ze prijimacky co byly doted (pokud se teda za posledni roky nic zasadniho nezmenilo) nebylo zas tak tezky udelat
takze model co zavedli ted bude mit asi trochu vyssi vypovedni hodnotu
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Q
Pokračující OT: Rozumím. Sem sem napsal obzvlášť pobaven/šokován prvotním zjištěním, že se zkoušky zničehonic nekonaj... tak jsem to chtěl předat dál. 
Ale co se povinných "Scij" týče: Já v sobě tak nějak cítím přirozenou nedůvěru, kdykoliv něco moc směřuje k centralizaci.
A stejně tak kontrakt s tou společností na mě působí nepatrně...éh...jánabráchovsky. A co si budeme/budu povídat, lze na studentech ze strany Scia s.r.o. vydřít dost slušnou porci zlaťáčků. A stejně vždy zůstanou tací, co testy nějak záhadně získaj a všechny vočuraj. A stejně tak lidičky, co se bláhově nadrtěj na přijímačky a po prvním semestru vypadnou..úplně zbytečně. A internetové stránky PFUK na mě oproti ostatním fakultám působěj svou strohostí až arogantně. A..a...a...vůbec! A dostanu se na protest na DAMU a budu tam propagovat nový, náš, rozměr slova Thalie, pro herce světa reálného úplně neznámý! A tak!
P.S: Ehm...smazání/přesunutí bude asi opravdu ta nejlepší volba.
Ale co se povinných "Scij" týče: Já v sobě tak nějak cítím přirozenou nedůvěru, kdykoliv něco moc směřuje k centralizaci.
P.S: Ehm...smazání/přesunutí bude asi opravdu ta nejlepší volba.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Q
ehm, tohle by mohlo být bráno jako vyhrožování na veřejném místěKrata wrote:Ted si mi skazil radost...
tak jinak
Ještě chvilku mě budete štvát a začnu vám ty expy strhávat![]()
DenGrass: tobě jako nejrychleji expící postavě na Thalii strhnu rovnou 5 lvl jesli nadále budeš přispívat proti mě
ehm2: cena konzultace se zvyšuje na 5 lvl.
PS: při své rychlosti expení bych si toho prakticky nevšiml, jelikož získat je mi trvalo zanedbatelných 8 měsíců.....
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Q
Jo je to vyhrožování.. a rozmysli si co ted napíšeš 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: Q
Měl bych dotaz na Kratu: Kdypak bude pokračovat quest? Neber to prosím, že chci tlačit, aby to už už pokračovalo, ale bohužel to většinou potřebuji vědět trochu dopředu a nějak přizpůsobit program (přítelkyně, hospoda a tak
). Předem moc dík a už teď se těším.
Re: Q
Zatim to není jasný, bud bude tuhle neděli nebo během přístího týdne
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Q
... neřeknu. dozvíš se z to z obsílky souduKrata wrote:Jo je to vyhrožování.. a rozmysli si co ted napíšeš
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Q
v pribehu zajtrajska dam vediet ci budem moct tuto nedelu dopravit aj moju LiliKrata wrote:Zatim to není jasný, bud bude tuhle neděli nebo během přístího týdne
Luthien Thiudien - bardka tulajuca sa po Thalii
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Re: Q
takze zajtra by som teda mohol prist ak sa vlastne bude nieco konat
staci dat vediet kedy a kde....
staci dat vediet kedy a kde....
Luthien Thiudien - bardka tulajuca sa po Thalii
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith