A ještě maličkost, dá se nějak zjistit, co z toho vyleze, než ji koupím? Nerad bych si pořídil něco, do sfoukne první jezevec.
Předem dík za odpověď.
a taka mala podotazka kedy sa planuje nahodit ta nova paleta?pepa48 wrote:já myslim, že ty popisky tam nejsou, protože je smáznul novej patch, ale mělo by to bejt opravený s novou paletou...
to se spíš zeptej Daanrihofuxxo wrote:a taka mala podotazka kedy sa planuje nahodit ta nova paleta?
no s Daanrim bude teraz vetsi problem zmenil pracu a teraz ma toho fakt velapepa48 wrote:to se spíš zeptej Daanrihofuxxo wrote:a taka mala podotazka kedy sa planuje nahodit ta nova paleta?