Po odpolednim restartu (nevim jestli restart ma na problem vliv, ale dopoledne to bylo ok) jsem zjistil ze se me znacne redukovala schopnost sberu, z nejakych 83,5% (ty desetiny si nejsem jistej) na 0%.
Nepomohl ani odlog ani restart PC, a i dneska toto stale trva
Divne je ze u me druhe postavy s kterou jsem nehral je vsechno v poradku.
Predpokladam ze se to stalo jenom me
Timto bych chtel poprosit o nejake vyreseni problemu, jestli se to da opravit ci nikoliv. Popripade, jestli se to nekomu taky stalo, nebo jestli nekdo nevi proc se to stalo.
*polosileny alchymista, zirajici na sve opuchle ruce, jenz nedokazi utrhnout zadnou bylinku*