Presvedceni a Druhy obnoveni

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Presvedceni a Druhy obnoveni

Post by Lord_Berserk »

mam tu par dotazu, kdo spravne odpovi dostane oplatku :lol:

1. proc je u presvedceni postavy napriklad (12) zmateny (10) dobry - to se nepocita nejak ze 100 ?? mam to chapat ze neutral je 0 ?
...a dalsi...
Kdyz uz ho treba DM posune na zaklade cinu (body)...urci si system NWN sam jestli se treba nezmenilo komplet presvedceni napr. ze Zmatenyho dobra na Neutral apod.

2. u brneni sem videl neco jako - upiri obnova +1 co to znamena a jakej je rozdil mezi Obnovou, Upirim dotykem a Upiri obnovou (neznamena to nahodou ze uspesnym zasahem vysaju 1 zivot ?)

Nechce se mi to hledat takze se vas tazu smrtelnici, at promluvi chodici NWN Wiki :)
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Post by kucik »

1. Jsou to dve osy. Neutral je 50, 50.

2. Myslim, ze jo. Obnova je porad, upiri dotyk jednorazovej a upiri obnova asi neco mezi tim.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Post by pepa48 »

Lord_Berserk wrote:u brneni sem videl neco jako - upiri obnova +1 co to znamena a jakej je rozdil mezi Obnovou, Upirim dotykem a Upiri obnovou (neznamena to nahodou ze uspesnym zasahem vysaju 1 zivot ?
1) obnova je kouzlo/svitek... slabší, střední nebo silnější - to se na zbrojích ale nevyskytuje :P může tam bejt třeba ale obnovení +1 a to znamená regeneraci
2) upíří dotyk - kouzlo/svitek
3) Upíří obnova - to je pravděpodobně co jsi na itemu viděl a znamená to, že v kole si vyléčíš určitý počet HP pokud zasáhneš
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Post by nomis_b »

obnoveni na zbroji byva zpravidla regenreace.
Funguje to zhruba tak, ze za +1 obnoveni ti pribude 1zivot za cca 6 sekund. Pri obnoveni 2zivoty za cca ¨6 sekund.

Je to pomale, ale nez dobehnes s Ivory do Doubkova tak te to stihne plne vylcit (cca 100HP).
A zase se craftí...
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Post by Lord_Berserk »

pepa48 wrote:3) Upíří obnova - to je pravděpodobně co jsi na itemu viděl a znamená to, že v kole si vyléčíš určitý počet HP pokud zasáhneš
jojo to sem presne videl :)

dik uz chapu
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Post by Jeanes »

S tim přesvečenim je to takhle. Jsou tam dvě čísla, protože váš hrdina má dvě přesvědčení.

To první číslo udává váš morální pohled na sebe a na svět, jesi ste ty kladasové nebo záporáci. (0-100 dobrý-neutrální-zlý)

A to druhý číslo vám říká jaký máte pohled na zákony. Jesi je posloucháte, co si o nich myslíte, jesi ste rebelové a nesouhlasíte s nima. (0-100 zmatený-neutrální-chaotycký)

Takže dobroučkej zloděj kterej vykrade bohaté klenotnictví v karathe, kvuli tomu aby to rozdal žebrákům, není zlej, ale je jenom trochu zmatenej nebo v tom má chaos. Ale stejně by ste ho měli zavřít až zčerná!!! Stejně jako Dereka :D
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Post by Theogil I »

Jeanes wrote:S tim přesvečenim je to takhle. Jsou tam dvě čísla, protože váš hrdina má dvě přesvědčení.

To první číslo udává váš morální pohled na sebe a na svět, jesi ste ty kladasové nebo záporáci. (100 - 50 - 0 dobrý-neutrální-zlý) se zvyšujícím se bodovým ohodnocením se posouváte směrem k dobru, takový fanatický paladin absolutního ražení má pak hodnoty (100 zákoný, 100 dobrý)
A to druhý číslo vám říká jaký máte pohled na zákony. Jesi je posloucháte, co si o nich myslíte, jesi ste rebelové a nesouhlasíte s nima. (100 - 50 - 0 zákoný-neutrální-chaotycký)

Takže dobroučkej zloděj kterej vykrade bohaté klenotnictví v karathe, kvuli tomu aby to rozdal žebrákům, není zlej, ale je jenom trochu zmatenej nebo v tom má chaos. Ale stejně by ste ho měli zavřít až zčerná!!! Stejně jako Dereka :D
Jenom ti to trošku poupravím, nic co by stálo za řeč je to v podstatě dobře. :D
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Presvedceni a Druhy obnoveni

Post by kucik »

Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked