predem rikam, ze sam v tyhle otazce nemam uplne jasno, proto to berte mozna trochu jako brainstorming a ocekavam vase reakce
k veci: jakym zpusobem nahlizet na stinovy zraneni? brat je jako smrt, nebo jako omraceni, kdy je pak postava treba tak tezce zranena (ve hre ma 1HP, takze asi je), ze se nemuze ani hybat nebo to brat jako normalni zraneni, s kterym po tom co se zvednu muzu utect pryc? nebo jeste nejak jinak?
to co me k tyhle otazce vede je celkem jednoduchy, sam mam ve hre ted docela konfliktni postavu a proto mam zapnuty stinovy zraneni permanentne (nikdo nechce zbytecne umirat a ani ja nemam chut nekoho zbytecne zabijet, mysleno aby musel pres rohatce)... takhle by to mohlo krasne fungovat, kdyby se "stinove zabita" resp. omracena postava chovala podle me adekvatnim zpusobem (teda ze po tom co se zvedne nezacne zas utikat => nova "stinova smrt")...
chvili to muze byt sranda, ale kdyz pak behem par minut "zabijim" jednu postavu podesaty a ty postave je to uplne jedno, protoze vi, ze skutecne neumre a z tohohle pohledu ani nemusi nijak spolupracovat, protoze stinovy zraneni pro ni nemaji zadny nasledek, tak me to pak logicky privadi k myslence stinovy zraneni vypnout...
piste cokoliv vas napadne, pokud to bude aspon trochu k tematu, docela me zajima nazor ostatnich hracu, teda predevsim na to, co se deje se "stinove zabitou" postavou