Hehe, to si piš že je, víc než si myslíš.. já osobně považuju Thalii za poslední baštu Equilibrijců.Tretas wrote:já jsem tam taky hrál a vůbec se mi to tam nelíbí. (doufám že tu není nikdo kdo hraje EQ)
Ehm...Já sem např. dostal nejdřív knihu jak zlepšit svoji hru, protože Placos zhodnotil moji hru jako velmi špatnou... pak sem viděl jak dostal Jekota za půl hoďky pochvalu od PLACOSU, tak sem hrál tak jak on.. (pořát mluvil.. zdravil NPC, broukal si apod.)...
A ups, do určitý doby sem knihu ztratil, hned příští den jsem dostal první gratulaci a nějaký bonusy, další den na to po extra velký řezanici další když sem hrál solo (žádná postava kolem) a pak třetí, poslední.. mohl sem rozdávat expy bez toho aby se mi odečetly
NECHCI NIC ŘÍKAT, ALE TROŠKU SE TO ZVRHLO
