Hodit tam par alchymistickych stolku, na dvere zamek
Výkupčí polotovarů v Karathe
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
Ano, ano, ja za svou malickost jsem taky pro
Hodit tam par alchymistickych stolku, na dvere zamek
a mame laborator pro cech alchymistu jak delanej.
Hodit tam par alchymistickych stolku, na dvere zamek
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
No me naposledy rikal, ze nema ani nainstalovane NWNkucik wrote:Ale jo, jenže musim vědět, kde ten stoleček vůbec je. Jméno lokace a tak. Když jsem přidával toho zlatníka, tak jsem ani nevěděl, že jsou v ivory dílny. Rejty už má komp relativně v pohodě. (Dá-li se tak mluvit o počítači, na němž je nainstalovaný poslední hit od microsoftu)
Jinak je uplne jedno, jakej to bude stolek. Jen musi mit spravnej TAG (a byt pouzitelny a mit inventar)
jedna se o lokaci Cech Karadskych obchodniku. Lokace je rozdelena do nekolika mistonosti a v jedne z nich je vykupci polotovaru, pred ktereho ten stolek patri.
A zase se craftí...
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
výhoda cechu by byla, že by to bylo IC zajímavý a taky by se tam dalo nainstalovat pár kotlů i se správce/zásobovačem atd. kterej by distribuoval suroviny...kaz wrote:Ano, ano, ja za svou malickost jsem taky pro![]()
Hodit tam par alchymistickych stolku, na dvere zameka mame laborator pro cech alchymistu jak delanej.
tož to pojďme nějak dohodnout, jestli se nás pár najde, dát dohromady prachy, zalobovat u vedení a v případě úspěchu třeba udělat tut lokaci...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
A taky se tím odstraní další místo, kde se budou lidi přirozeně setkávat. Ale jestli si to zaplatí a IC nějak udělají ... no proti tomu lze těžko něco namítat.DenGrasse wrote:výhoda cechu by byla, že by to bylo IC zajímavý a taky by se tam dalo nainstalovat pár kotlů i se správce/zásobovačem atd. kterej by distribuoval suroviny...kaz wrote:Ano, ano, ja za svou malickost jsem taky pro![]()
Hodit tam par alchymistickych stolku, na dvere zameka mame laborator pro cech alchymistu jak delanej.
tož to pojďme nějak dohodnout, jestli se nás pár najde, dát dohromady prachy, zalobovat u vedení a v případě úspěchu třeba udělat tut lokaci...
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
Ja bych byl pro, alchymisti jsou stejne takove samorostle remeslo, ze by urcite nevadilo, kdyby se neukazovali ve spolecnych dilnach. (Alchymistum by to urcite nevadilo, aspon by jim do lektvaru neletaly trisky, rudny prach a kdovi co jeste od ostatnich
)
Pro me neni problem setrit na takovou vec, bohuzel ale vydelavani jde velmi pomalu
(aspon u teto postavy
, ale odkladal bych si povinne nejake mesce.
A pokud by se tento projekt nezavrhnul, navrhoval bych dat pred alchymistickou laborator nastenku.(jen me to tak napadlo)
Pro me neni problem setrit na takovou vec, bohuzel ale vydelavani jde velmi pomalu
A pokud by se tento projekt nezavrhnul, navrhoval bych dat pred alchymistickou laborator nastenku.(jen me to tak napadlo)
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
To je imho jediný argument proti, ale vzhledem k tomu, že jsou to jenom alchymisti, tak mi to nepřijde zas tak výrazné.Anderson I wrote: A taky se tím odstraní další místo, kde se budou lidi přirozeně setkávat. Ale jestli si to zaplatí a IC nějak udělají ... no proti tomu lze těžko něco namítat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
já nevím, ze všech těch IR hodin, které jsem prostál u kotle, sem se s někým setkal celkem asi šestkrát a většinou s těmi samými postavami... a naopak, přijde mi, že se budou setkávat možná víc než dosud, když to bude nějak iC orgnanizovaný (schůze cechu atd.)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
To bych si radsi zalozil Vlastni gildu napr. gildu Ivorskych remeslniku... a kdyby ste do toho chteli jit, tak bych do toho sel, protoze bych aspon videl neco, jak se crafteri sdruzuji a jake resi problemy, co je nastaveneho spatne.
A zase se craftí...
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
společná gilda řemeslníků nemá moc IC opodstatnění, každý řeší své problémy pomineme-li postavy co provozují všechna řemesla
). proč vznikaly středověký cechy? aby se lidi od řemesla sdružovali mezi sebou. alchymisti jsou určitě nejpočetnější profesí mezi craftery a není důvod aby neměli vlastní IC cech, ideálně v karathě. lokalizovat to jen na ivory mi nepřijde šťastné...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
DenGrasse wrote:společná gilda řemeslníků nemá moc IC opodstatnění, každý řeší své problémy pomineme-li postavy co provozují všechna řemesla). proč vznikaly středověký cechy? aby se lidi od řemesla sdružovali mezi sebou. alchymisti jsou určitě nejpočetnější profesí mezi craftery a není důvod aby neměli vlastní IC cech, ideálně v karathě. lokalizovat to jen na ivory mi nepřijde šťastné...
S timto se naprosto ztotoznuji, alespon co se alchymie tyce.
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
Mě by se taky alchymistický cech v Karathe líbil. Zkuste nějak dohodnout pronájem/koupi té staré aktuálně nepoužívané dílny.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
pokud se dostanu an sraz, probral bych to tam, bude-li mít žorž čas a chuť už jsme o tom mluvili minule.
apropos, při procházce na hřbitově jsem si všiml nového náhrobku - co se chudáku hasharilovi stalo? a je jeho věž teď volná? to by bylo reprezentativní sídlo...
apropos, při procházce na hřbitově jsem si všiml nového náhrobku - co se chudáku hasharilovi stalo? a je jeho věž teď volná? to by bylo reprezentativní sídlo...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
To by bylo ale dost drahý. Přecijen fakt honosné sídlo. A netušim, jestli tam už nežije někdo další.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
Chudak starej Hasharil zemrel uz pred desitkama let pri tom vybuchu. To bylo neco! I vez nadskocila! Ted je tam ten mladej, asi jeho vnuk... *babka povzdechne, zafrka do kapesniku a odchazi*
Vedoucí týmu Thalie
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
aha, tak to je renonc, měl jsem pocit, že ten náhrobek je novej, nikdy předtím jsem ho neviděl...
ale už jsem končil, tak jsem se nebyl podívat...
no ta dílna bude stačit. půjde o to, jakým způsobem ji získat (tj. jaký bude nebo může být status cechu)
no ta dílna bude stačit. půjde o to, jakým způsobem ji získat (tj. jaký bude nebo může být status cechu)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...