Pomlouvačně propagandistický topic
Re: Žalovníček žaluje...
PLACOS vše vidí a lhát se nevyplácí, záznamy se vedou skoro o všem i o tom kdo kterou věc kdy vlastnil.
PLACOS see you..
PLACOS see you..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Žalovníček žaluje...
To ne! To se musí evidovat a potrestat. Dej mi jejich JMÉNA! *posedle nasliní pero a zuřivě otevře nově zakoupený tlustý poznámkový blok s nadpisem "PLACOS pro chudé a pro ty, jejichž velín a vojenské stanoviště měří na výšku pouhých 14,57 metrů"*.monstera wrote:Neithan1 wrote:ach boze![]()
tak za prve, Labir ma velin
Ještě že jsem z EQ už dávno a dávno utekl........ A nikdy se mi nelíbilo, když sem někdo chtěl EQ manýry zatahovat - a byli tu takoví...
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Žalovníček žaluje...
Labir sestrojil prototyp CML .... já padám. 
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Žalovníček žaluje...
Postněte to někdo na EQ forum at se braši taky zasmějou 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Žalovníček žaluje...
Tak k tomu bych se raději neuchyloval...PLACOS by nás rozplácnul.
Má chapadla všude.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: Žalovníček žaluje...
Já bych zase celou EQ nezavrhoval. Je pravda, že některé systémy se tam zvrhly
systém teploty - do některých lokací prý nejde jít, aby jste nedostali např. úpal, nebo na to sebou musíte nosit kýble vody a nejspíš to stejně moc nepomáhá (ale to mám jen z fóra, odešel jsem ještě před implementací teploty).
nemoci - celkem fajn nápad, ale byl jsem 2 x ve stokách. 3 lidi - poprvé onemocněli všichni, podruhé jen 2. Já naštěstí chytil jen slabší formu, ale jeden z nás chytil tu horší a byl na několik IR dní vyřazen z běžného života (omdlívání, blití kudy chodí ....)
Spawn - přizpůsobuje se síle partičky - to se mi nijak zvlášť nelibí, ale není to zas takový problém, kdyby ! - u solování nebyl bonus tuším 100% - což je třeba odpoledne, kdy jsou na celém serveru 3 lidi (než jsem odešel, tak to tak někdy bylo) moc fajn.
Takže jsem se opravdu nudil - není se s kým bavit, nemůžete do dungeonu a když se věnujete sběru, tak jste creeper.
Takže jestli má Thalie v něčem opravdu výrazně navrch, tak je to CRAFT a volnost.
Ale na druhou stranu, ty příběhy na EQ jsou neuvěřitelně hezký. Není tam např. problém vysvětlit proč jsi obživl, protože „druhá strana“ je všeobecně známá. Nebo se tam dá najít knížka jenom o kanálech pod městem a když tam jdete, tak si to odpovídá. Další knížka pojednává o zaniklé civilizaci v poušti, proč zanikla a dá se najít zbytek jejich města a jít dovnitř. Na jeho dně nejspíš bude něco, co ten příběh dotvoří.
Takže bych neříkal že je to celé špatně, třeba se z toho dá něco dobrého vydolovat. Např. hlídání, jestli se někdo neodpojuje v boji (když mu teče do bot) by myslím nebylo od věci. Ale jen ty nejkřiklavější „prasárny“.
systém teploty - do některých lokací prý nejde jít, aby jste nedostali např. úpal, nebo na to sebou musíte nosit kýble vody a nejspíš to stejně moc nepomáhá (ale to mám jen z fóra, odešel jsem ještě před implementací teploty).
nemoci - celkem fajn nápad, ale byl jsem 2 x ve stokách. 3 lidi - poprvé onemocněli všichni, podruhé jen 2. Já naštěstí chytil jen slabší formu, ale jeden z nás chytil tu horší a byl na několik IR dní vyřazen z běžného života (omdlívání, blití kudy chodí ....)
Spawn - přizpůsobuje se síle partičky - to se mi nijak zvlášť nelibí, ale není to zas takový problém, kdyby ! - u solování nebyl bonus tuším 100% - což je třeba odpoledne, kdy jsou na celém serveru 3 lidi (než jsem odešel, tak to tak někdy bylo) moc fajn.
Takže jestli má Thalie v něčem opravdu výrazně navrch, tak je to CRAFT a volnost.
Ale na druhou stranu, ty příběhy na EQ jsou neuvěřitelně hezký. Není tam např. problém vysvětlit proč jsi obživl, protože „druhá strana“ je všeobecně známá. Nebo se tam dá najít knížka jenom o kanálech pod městem a když tam jdete, tak si to odpovídá. Další knížka pojednává o zaniklé civilizaci v poušti, proč zanikla a dá se najít zbytek jejich města a jít dovnitř. Na jeho dně nejspíš bude něco, co ten příběh dotvoří.
Takže bych neříkal že je to celé špatně, třeba se z toho dá něco dobrého vydolovat. Např. hlídání, jestli se někdo neodpojuje v boji (když mu teče do bot) by myslím nebylo od věci. Ale jen ty nejkřiklavější „prasárny“.
Re: Žalovníček žaluje...
Dyk je to jenom sranda
O teplotě se už mluvilo i tady a nejspíš se i zavede (na severu teplé oblečení jinak budete mít zranění mrazem až umrznete apod.)
Jinak ty příběhy k lokacim by nebyli špatný
O teplotě se už mluvilo i tady a nejspíš se i zavede (na severu teplé oblečení jinak budete mít zranění mrazem až umrznete apod.)
Jinak ty příběhy k lokacim by nebyli špatný
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: Žalovníček žaluje...
MnoKrata wrote: O teplotě se už mluvilo i tady a nejspíš se i zavede (na severu teplé oblečení jinak budete mít zranění mrazem až umrznete apod.)
Re: Žalovníček žaluje...
Joooo, umrznete a kdyz si nedojdete vcas na zachod, tak se pocurate!!!
Vedoucí týmu Thalie
Re: Žalovníček žaluje...
To by nebylo to nejhorší, ale bláto na hřišti to je to správné pošušňáníčko. Jojo na záchod se prostě musí chodit včas.Rejty wrote:Joooo, umrznete a kdyz si nedojdete vcas na zachod, tak se pocurate!!!
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Žalovníček žaluje...
To bude hazet hlasky jako pri jidle...
mas potrebu dojit si na malou
mas velkou potrebu dojit si na malou!
*postava xxx se pochcala!*
mas potrebu dojit si na malou
mas velkou potrebu dojit si na malou!
*postava xxx se pochcala!*
Vedoucí týmu Thalie
Re: Žalovníček žaluje...
lol
ale tohle Čvachta koná pravidelně už dlouho, dycky když jsem na chvilku afk
No a jak to bude s tou velkou? Budou taky hlášky "postava xxx se pos...." LOL!
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Žalovníček žaluje...
Obdobné hlášky, jaké navrhuje Jeanes, samozřejmě (obdobně jako u jídla) jen u postav s charismou nižší než 10 (ne však že by takových bylo málo...
).
Jinak volnější formy...u běžných měšťanek např. "Máš takové zdání, že si budeš v budoucnu muset vyměnit vnitřní spodničku, vnější spodničku, podvlékačky, suknici a plátěnou suknici."
U elfů s charismou nad 17 zase: "Jsi vskutku šokován, že se něco takového může stát"
Bé té vé: S tou zimou/horkem bych to rozhodně nezavrhoval, podle mě to dokresluje atmosféru (teď má člověk na monitoru bílou plochu/zelenou/žlutou/červenou/šedou...plochu, a mo pocitů z prostředí nevychází. Zkrátka aby byla odezva světa, byť jen hláškou v lokaci či nějakou malou šancí na drobné nachlazení/úpal.
Jinak volnější formy...u běžných měšťanek např. "Máš takové zdání, že si budeš v budoucnu muset vyměnit vnitřní spodničku, vnější spodničku, podvlékačky, suknici a plátěnou suknici."
U elfů s charismou nad 17 zase: "Jsi vskutku šokován, že se něco takového může stát"
Bé té vé: S tou zimou/horkem bych to rozhodně nezavrhoval, podle mě to dokresluje atmosféru (teď má člověk na monitoru bílou plochu/zelenou/žlutou/červenou/šedou...plochu, a mo pocitů z prostředí nevychází. Zkrátka aby byla odezva světa, byť jen hláškou v lokaci či nějakou malou šancí na drobné nachlazení/úpal.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Žalovníček žaluje...
Andersone teda stebou je riadna nuda
To teple oblecenie sa snad da urobit podobne ako prehoz nie ? Som videl minule v alwarieli kus oblecenia co sa volal tusim podvliekacky a v popisku to malo ze sa dava pod zbroj. Popripade to bude len v invi a pomocou aktivacie tohto satu sa vypise nejaka hlaska ako *natahne teple slipy* a postavicka bude potom voci tomu mrazu odolna.. jednoduche
A o EQ uz ticho.. este 6x spomenieme cely nazov a zaregistruje nas PLACOS searchbot
To teple oblecenie sa snad da urobit podobne ako prehoz nie ? Som videl minule v alwarieli kus oblecenia co sa volal tusim podvliekacky a v popisku to malo ze sa dava pod zbroj. Popripade to bude len v invi a pomocou aktivacie tohto satu sa vypise nejaka hlaska ako *natahne teple slipy* a postavicka bude potom voci tomu mrazu odolna.. jednoduche
A o EQ uz ticho.. este 6x spomenieme cely nazov a zaregistruje nas PLACOS searchbot
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.