Pomlouvačně propagandistický topic

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Theogil I »

Žorž wrote:
Jinak volnější formy...u běžných měšťanek např. "Máš takové zdání, že si budeš v budoucnu muset vyměnit vnitřní spodničku, vnější spodničku, podvlékačky, suknici a plátěnou suknici, kroužkovou košily, plátovou zbroj a teď už jsi se pro.ral skrz." :lol:
Promiň Žorži, ale nemoh jsem si pomoct.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Hacanus
Obyvatel
Posts: 139
Joined: 19:08 18. Sep 2007

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Hacanus »

No tak uz vim kdo me ukradl vcera cerstve zakoupeny mec a lecive lektvary a to jeste pocas toho co jsem byl asi 5 minut afk priste mu na potkani useknu kokos muhahahahaha :twisted: :evil: :twisted: :evil:
Asshen Shugarr "Drakobijce" - bojovnik oslehany plameny mnoha bitev, neformalni brucoun, nekdy dost naladovy se zalibou v nejapnych zertech, boji, kriku umirajicich a krvi ..
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Žalovníček žaluje...

Post by George »

Krata wrote:Postněte to někdo na EQ forum at se braši taky zasmějou :lol:
*odškrtne si jeden řádek v diáři* ..hotovo *spokojeně se usměje*
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... 5858#55858
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Phantorris »

Abych řekl pravdu, to mi přišlo trochu zbytečný :roll:
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Neithan1 »

Jop Jop diky Dzordzi.. teraz si na nas uputal pozornost PLAC....Equilibrie je perzistentní fantasy HC RP Neverwinter svět. Perzistentní - tedy s neustálým provozem. Je jedno zdali je ve světě dvacet postav nebo žádná.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Kaoru
Nováček
Posts: 6
Joined: 14:02 18. Jun 2007
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Kaoru »

No u nás na Equilibrii to George správně umístil do tématu pro zasmání. Sice se člověk nějak moc nezasmál ale úsměvné tohle téma (nebo spíš OT příspěvky o PLACOSU) opravdu jsou :wink:
Myrruit N'Abarn - Inorum lo'athi, uvarastes.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Neithan1 »

PLACOS je proste nesmrtelna tema

edit : hm
Last edited by Neithan1 on 16:51 12. Nov 2008, edited 1 time in total.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Žalovníček žaluje...

Post by kokosak »

Ste mě celkem zklamali. Na EQ foru kouknu na vodkaz, doufam že se něco zajimavýho dovim, nějakej ten fajn flejm... a nic. K těm systémum... nechápu, jak se k nim může vyjadřovat někdo, kdo je neokusil na vlastní kůži. K systémům na EQ:teplotní je uplně bezva, zvlášť z něj vyplívající nutnost mít více než jedno oblečení. Brnění jsou i v zminích variantách, detekuje se i to když je někdo ve vodě, tak ho šaty po chvíli před zimou přestanou chránit, některé lokace jsou obtížně přístupné nikoli kvuli potvoram/pastem, ale kvuli extrémním teplotám. PLACOSu jsem se upřímně řečeno trochu bál, ale zatím jesem na nic negativního nenarazil. Vyžaduje po hráčích určitý styl hry a pokud někdo jede styl Diablo, tak dostane varování, pomoc... a pokud jede dál, tak dočasný banánek. Musim říct, že i tohle zafungovalo celkem dobře a pár lidí to k RP donutilo. A automatické odhalování prasáren ve stylu "založim N postav, vysaju počáteční vybavení výtěžek naleju na main postavu" považuju taky za plus.

Toš tak.
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Žalovníček žaluje...

Post by kokosak »

Jo, ještě bych dodal... jedna část PLACOSu mi původně přišla taky jako hodně špatnej nápad - omezení nárůstu bohatsvtí postavy. Není pro to žádný IC důvod a omezuje to volnost... teoreticky. V praxi jsem se ještě nesetkal s tím, abych dosáhl 50 % limitu. Kromě počátečního ladícího období, kdy stačilo pronajmout si trochu slušnější byt a člověk už měl po limitu bohatství :D
PUF!
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Neithan1 »

kokosak wrote:jedna část PLACOSu mi původně přišla taky jako hodně špatnej nápad - omezení nárůstu bohatsvtí postavy. Není pro to žádný IC důvod a omezuje to volnost... teoreticky. V praxi jsem se ještě nesetkal s tím, abych dosáhl 50 % limitu. Kromě počátečního ladícího období, kdy stačilo pronajmout si trochu slušnější byt a člověk už měl po limitu bohatství :D
a teraz tak aby to pochopili aj ti co tam nehrali, sam sa pokladam za odbornika ohladne PLACOSu tzv. "psychickeho dominatoru" ale o tejto supernadvlade som este nepocul.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by DenGrasse »

Phantorris wrote:Abych řekl pravdu, to mi přišlo trochu zbytečný :roll:
souhlasím. co se píše tady na fóru je jedna věc. zatím to byla směs legrace a občas záporně vyhraněný názor. ale upozorňovat na to na fóru EQ bylo zbytečné a zavádějící, protože bez znalosti souvislostí a atmosféry zdejšího fóra se to zvenku snadno jeví jinak než to je myšleno. takže humorný topic se už změnil na EQ ve flame, v němž labir cítí potřebu bránit se proti "útokům" na své dílo a dále se utvrzuje ve svých názorech.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
darmonlor
Nováček
Posts: 22
Joined: 10:55 28. Jul 2008
Location: Praha

Re: Žalovníček žaluje...

Post by darmonlor »

Georgi Georgi, starého trolla novým kouskům nenaučíš, že? :)

Kokosák vše vystihl celkem dobře, já bych ještě rád poděkoval místním ex Equilibrijským za krásnou diskreditaci svých tvrzení o PLACOSu. Zmíněný restart bodů totiž proběhl po téměř závěrečné kalibraci a každý výsledek před ním (a kvůli pár chybkám krátce potom) se nedá brát vážně.

Myslím že ti z vás, kteří se někdy zabývali nějakým skriptováním, musí uznat že nastavit systém s takovým počtem proměnných aby dokázal něco vypovědět o úrovni RP, zkalibrovat těm proměnným váhy atd… není žádná sranda a bez hromadného testování v cílovém prostředí se neobejde.

V poslední době jsem PLACOS s jednou epizodní postavou hodně pokoušel a ke svému překvapení jsem zvládl jen hodnocení -1, což je ještě bez knihy „Rady pro RP“.

Navíc mám teď možnost sledovat důsledek systémů na nováčka (spolubydlící). Ani s teplotním systémem, ani s PLACOSem nemá žádný problém.

Thalii velice fandím a po tom co jsem si tu něco málo odehrál myslím i mohu mluvit o jejích výhodách (některé jsou nesporné) a nevýhodách (to samé), které má každý server, ale místní jednostranná kritika Equilibrie mě poněkud zaráží.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Krata »

No Georgi... tak tohle sem nečekal :D , sic sem napsal co sem napsal ale nečekal sem že to tam fakt někdo postne :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Neithan1 »

no neviem co sa ludom z EQ nepaci, ze nerozumia inemu humoru nez tomu ich je vec jedna, ale brat takyto nevinny thread ako utok na cely svet to je vec druha. Myslim ze tu nepadli az tak vyhranene nazory ze by mohli sokovat nezaujatu verejnost a par ludi sa tu EQ celkom zastava.. sledujem "poloflame" na EQ foru a som zvedavy ako sa to vyvynie a ci budu pokracovat v thalijskej stope a vytvora anketu EQ vypnout Y/N.

BAM !

edit // takze som to presiel cele znovu a mimo moje xenofobne narazky na PLACOS (prepac PLACOS :oops: ) a par z mojej strany nepochopitelne vaznych odovodneni fungovania PLACOSu som nenasiel ziadnu skutocnu kritiku.

PS : Hm... žorži, žorži no . Kdyby aspon tvé příspěvky o něčem byli, ale odjakživa jen rýpeš. :mrgreen:
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
darmonlor
Nováček
Posts: 22
Joined: 10:55 28. Jul 2008
Location: Praha

Re: Žalovníček žaluje...

Post by darmonlor »

Neithan1 wrote:no neviem co sa ludom z EQ nepaci, ze nerozumia inemu humoru nez tomu ich je vec jedna, ale brat takyto nevinny thread ako utok na cely svet to je vec druha. Myslim ze tu nepadli az tak vyhranene nazory ze by mohli sokovat nezaujatu verejnost a par ludi sa tu EQ celkom zastava.. sledujem "poloflame" na EQ foru a som zvedavy ako sa to vyvynie a ci budu pokracovat v thalijskej stope a vytvora anketu EQ vypnout Y/N.

BAM !
To víš, na SKYNET nám nikdo sahat nesmí :wink:
Každopádně, velké části tohoto vlákna jsem se také zasmál, zvlášť ztvárnění PLACOSU v Labirově garáži (půjde-li to takhle se systémy dál, bude tak nějak vypadat napájení mainframu na kterém poběží EQ a pár systémů na podporu umělé inteligence světa). Ovšem některé příspěvky vyzněly velice vážně a ublíženě (zejména od našich EX)… Pastnout pak odkaz na EQ už neberu jako humor, ale provokaci.
Locked