


No tak tohle fakt naštve



tezko rict jestli to je tim, zkusim, kazdopadne pred upravou tohle nedelalo a i po tom, co se relognu, sem mel vic baliku a uz to nevadilokaz wrote:To me dela take pokud mam vic baliku, zda se ze posledni zasilka prebije predchozi zasilky, a ty pak nemuzes odevzdat prvni, staci ostatni baliky polozit a pak mu to zopakovat, a on ti zaplati.