Teoreticky by se však daly platit příspěvky při členství v různých prestižních organizacích (a z toho vyplývající statut), výměnou hlavně za IC společenské výhody...ale v současném stavu jsme rádi, když se přihlašuje ke Gildám aspoň někdo, jen s vidinou větších možností a pozorností...natož aby si své členství platili.
*O dodržování odvádění tax by se samozřejmě postaral nově navržený systém TAXOS. Kdo nebude na radnici s daňovým přiznáním k poslednímu březnu, bude TAXOSEM uzřen a zadržen do příchodu PLACOSE. Postup PLACOSE
P.S. Safra, poslední dobou příšerně kecám, resp. kecy ťukám na klávesnici...to je tím stresem. Doufám, že máte pochopení.