Koukám, že si ještě pořát nedokážeš připustit, že sem ti osral ty dva démony co se navzájem uplně trapně zinterferovali.OneHeart wrote:PlaCoS má jednu nespornou výhodu: z Eq odešel prasáckej odpad typu George![]()
Jestli nemyslíš tohle prasáctví, tak už nevím, protože jinak jsme spolu nikdy nehráli.