Dveře v doubkově [opraveno]
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Dveře v doubkově [opraveno]
Myslím, že něco neni v pořádku s dveřma do budov (hospoda, dílna, ...) v doubkově. Místo kulatých hobitích dveří jsou tam obrovské dřevěné dveře, které vypadají spíš jak brána do hradu.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Dveře v doubkově
huh, to by mne tak jedine napadlo, ze by to mohlo byt HAKama a precislovanim placeablu.. co presne mas za HAKy? ted se delaly nejake nove verze..
A zase se craftí...
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: Dveře v doubkově
Normalně mam stažený nový haky co bylo v novinkách. Já sem si všim, že se zmenily trochu některý vzhledy např mam už prsty na rukou a ne jenom pěstičky nebo sem taky čuměl, že součástí byl zřejmně i nudapack
. No a je to od posl. restartu.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Re: Dveře v doubkově
To je zřejmě chyba haků, (ano, už jsou nahozeny nové haky) ale je mi záhadou, že se to stalo. Uvidíme, jestli bude víc podobných problémů.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Dveře v doubkově
No teda. To je tesařina.
Bé té vé: Nechápu, jak se ty vzhledy takhle automaticky mění, ale třeba po tom proklatém posledním patchu někteří skřeťasové z palety maj štít Purpurovýho draka (namísto starého obyčejného dřevěného prkna)
ANO, přiznávám! Jsem hrozný estét a krásný stříbrný štít s fialovým emblémem mě u slizkého zelenkávého skřeta se zlatýma očima a hnědou čelenkou trošku bije do očí.
To jenom udávám jako příklad, že některé vzhledy se takhle podivně přemazaly. Asi je to stejným TAGem? *dotknul se technického výrazu - zaplul moc daleko! Do vod, které ani trochu nezná...a vyslovil domněnku, která se neodpouští. Kraken jej poklne za tuto opovážlivost*
Bé té vé: Nechápu, jak se ty vzhledy takhle automaticky mění, ale třeba po tom proklatém posledním patchu někteří skřeťasové z palety maj štít Purpurovýho draka (namísto starého obyčejného dřevěného prkna)
ANO, přiznávám! Jsem hrozný estét a krásný stříbrný štít s fialovým emblémem mě u slizkého zelenkávého skřeta se zlatýma očima a hnědou čelenkou trošku bije do očí.
To jenom udávám jako příklad, že některé vzhledy se takhle podivně přemazaly. Asi je to stejným TAGem? *dotknul se technického výrazu - zaplul moc daleko! Do vod, které ani trochu nezná...a vyslovil domněnku, která se neodpouští. Kraken jej poklne za tuto opovážlivost*
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Dveře v doubkově
Ne tak to urcite neni stejnym tagem.Žorž wrote:Asi je to stejným TAGem? *dotknul se technického výrazu - zaplul moc daleko! Do vod, které ani trochu nezná...a vyslovil domněnku, která se neodpouští. Kraken jej poklne za tuto opovážlivost*
Bé té vé: stejnej tag maj treba i vsechny baliky a kazdej je jinej (vahove, vzhledove, funkcne, jine jmeno...)
A zase se craftí...
Re: Dveře v doubkově
Tak ResRefem? Sem se...eh...spletl. *zajede odvážně do stejné zátoky ještě jednou, až to zabolí*
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Dveře v doubkově
Mno, pokud je správně pořadí haků, tak by určitě neměl bejt žádnej model přepsanej. Takže je leda možné, že jsem vzal jako základ starý konfigurák pro dveře.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Dveře v doubkově
No ale blizis seŽorž wrote:Tak ResRefem? Sem se...eh...spletl. *zajede odvážně do stejné zátoky ještě jednou, až to zabolí*
A zase se craftí...
Re: Dveře v doubkově
Z laickeho(meho) pohledu:
Vcera pred odpolednim restartem jsem si rozbalil ty nove haky a prepsal tak ty stare. Po najeti po restartu jsem koukal jak tele na novy vrata, na ty novy vrata(v Doubkove)<--pekna veta
Takze jsem znejistel, co ze jsem to asi podelal s tema Hakama. Ted to vypada ze to asi neni ma chyba, coz jsem si oddechl.
Jeste takovej dotazek k tem novejm hakum, musim neco menit v Toolsetu? Nebo se to tam vsecko zmeni automaticky?
Vcera pred odpolednim restartem jsem si rozbalil ty nove haky a prepsal tak ty stare. Po najeti po restartu jsem koukal jak tele na novy vrata, na ty novy vrata(v Doubkove)<--pekna veta
Takze jsem znejistel, co ze jsem to asi podelal s tema Hakama. Ted to vypada ze to asi neni ma chyba, coz jsem si oddechl.
Jeste takovej dotazek k tem novejm hakum, musim neco menit v Toolsetu? Nebo se to tam vsecko zmeni automaticky?
Re: Dveře v doubkově
Jak to myslíš v Toolsetu? pokud v Toolsetu nic neděláš, tak se jím vůbec nemusíš zabívatkaz wrote:Z laickeho(meho) pohledu:
Vcera pred odpolednim restartem jsem si rozbalil ty nove haky a prepsal tak ty stare. Po najeti po restartu jsem koukal jak tele na novy vrata, na ty novy vrata(v Doubkove)<--pekna veta![]()
Takze jsem znejistel, co ze jsem to asi podelal s tema Hakama. Ted to vypada ze to asi neni ma chyba, coz jsem si oddechl.
Jeste takovej dotazek k tem novejm hakum, musim neco menit v Toolsetu? Nebo se to tam vsecko zmeni automaticky?
Pokud v něm něco děláš, tak bych řekl že ne, ale to nevím jistě.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Dveře v doubkově
No pac to nevim jiste tak jsem se zeptalGeorge wrote: Pokud v něm něco děláš, tak bych řekl že ne, ale to nevím jistě.
Re: Dveře v doubkově
kaz wrote:No pac to nevim jiste tak jsem se zeptalGeorge wrote: Pokud v něm něco děláš, tak bych řekl že ne, ale to nevím jistě.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Dveře v doubkově
Jestli v toolu něco tvoříš, tak si buď stáhni aktuální WB modul, nebo si do starého vlož nové haky, podle topicu ,,pořadí haků"
Nepochopil jsem, jestli jsou tam teda ve výsledku špatné, nebo správné dveře.
Nepochopil jsem, jestli jsou tam teda ve výsledku špatné, nebo správné dveře.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Dveře v doubkově
Dneska jsem byl v Doubkove, a porad jsou tam misto dveri ty vrata, ackoliv jsem si stahnul tu opravu dveri a v Haku se me ten soubor prepsal. Takze nevim, jestli problem pretrvava, nebo jsem zase neco podelal ja 