Skrýt se pozorován

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Skrýt se pozorován

Post by Freddy »

Rád bych se zeptal jak je to teď s prvním levelem Stínového tanečníka , dostal jsem na něm schopnost Skrýt se pozorován ale nedaří se mně ji vyvolat přes menu "Přiděl zvláštní schopnosti" a umístit si ji tak na panel s funkčními kávesami.

Není náhodou schopnost Skrýt se pozorován přidlělena pro SD až na třetím levelu, prohozen třetí level s prvním ?

Mám takové matné tušení že tomu tak v minulosti bylo ,ale při vylevelování na první stupeň SD jsem Skrýt se pozorován skutečně dostal.

:?:


Jaksi jsem o tom na fóru nic nenašel ale asi jsem málo hledal.
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Skrýt se pozorován

Post by nomis_b »

Hm,n oja sem myslel, ze staci klikonout od nepritele nekam jinam a zmacknout obycejne HIDE (skryti ve stinech). Ale mozna se pletu..
Kazdopadne jestli to mas, nebo ne, poznas ze se zmacknes C a podivas do charakteru mezi FEATY. Pokud to tam najdes, tak to mit musis. Nejde to systemove udelat tak, aby is to mel napsanej jako feat, ale ono to nefungovalo.
A zase se craftí...
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Skrýt se pozorován

Post by Freddy »

Tak je to tak :P jaksi jsem očekával samostatnou ikonku pro Skrýt se pozorován a je to pořád starý dobrý Hide , holt jsem očekával něco spešl návíc , už jsem SD dlouho nehrál :D

Dííky.
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
Morendred
Obyvatel
Posts: 100
Joined: 17:35 03. May 2008

Re: Skrýt se pozorován

Post by Morendred »

Presne jak pise nomis_b. HIDE popripade HIPS se aktuvuje pouzitim "modu utajeni". HIPS je jenom vylepseni obdobne jako srazeni a nasledne vylepsene srazeni.
Isabel
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Skrýt se pozorován

Post by pepa48 »

Morendred wrote:HIPS je jenom vylepseni obdobne jako srazeni a nasledne vylepsene srazeni.
až na to, že na vylepšené sražení máš novou ikonku :P :)
User avatar
Morendred
Obyvatel
Posts: 100
Joined: 17:35 03. May 2008

Re: Skrýt se pozorován

Post by Morendred »

pepa48 wrote:až na to, že na vylepšené sražení máš novou ikonku :P :)
Mozna, ted si nejsem 100% jistej, ale kazdopadne prijdes o tu starou. Asi takhle - nemuzes si vybrat jestli pouzijes srazeni nebo vylepsene srazeni. Pokud mas vylepsene srazeni tak pouzivas jenom a jenom to :) . Stejne tak pokud mas HIPS, tak se schovas pozorovan i kdyz treba nechces. (priklad: Jsem v parte a chci aby me videli clenove party a nepritel ne. Pokud mam pouze Hide, tak se schovam po prechodu do lokace, dokud jsou spolecnici pobiz - oni me vidi, ale dalsi prichozi uz ne. Tohle s HIPS nejde)
Isabel
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Skrýt se pozorován

Post by George »

pepa48 wrote:
Morendred wrote:HIPS je jenom vylepseni obdobne jako srazeni a nasledne vylepsene srazeni.
až na to, že na vylepšené sražení máš novou ikonku :P :)
Nemáš, vylepšený sražení a sražení má ikonu stejnou. :D
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Skrýt se pozorován

Post by pepa48 »

George wrote:
pepa48 wrote:
Morendred wrote:HIPS je jenom vylepseni obdobne jako srazeni a nasledne vylepsene srazeni.
až na to, že na vylepšené sražení máš novou ikonku :P :)
Nemáš, vylepšený sražení a sražení má ikonu stejnou. :D
tak stejnou, ale máš další.. tada aspoň u mnicha v character sheetu :D
Locked