Zapomnel jsem heslo ke svemu uctu na Thalii
Ptam se proto, ze budu muset preinstalovat ten "skvely" system windows a pak uz se asi na Thalii nedostanu.
Proto bych chtel poprosit nekoho kompetentniho, aby me sem napsal, jestli jsem nahranej, nebo jestli se to da nejak napravit.
Diky
PS: Jakekoliv posmesky budou odmeneny bananem