Měl bych na vás takovej dotaz nevyznáte se někdo v Analog + Digital TV Tuner. Nepovedlo se mi ho totiž rozběhnout, abych na to cokoliv chytnul. Při vyhledávání jakýho koliv signálu byl výsledek 0.
___________________________________
Kdokoli bude vědět co s tim, tak mu děkuju za radu....
Tohle je ten muj drahouš, co jsem si koupil. http://www.dxt.cz/?Mode=Sti&StiId=71864