Mě obecně zajíma, proč tu o té jedné smrti vlastně píšeš do flame. Co ti to vlastně vzalo, že si tak stěžuješ? Nevim na jakém si lvl, nehraju aktuálně, ale vim, že smrt na Thalii je poměrně laskavá a ty ztráty nejsou nijak nedohnatelné. A to ještě za toto povolání. Připadá mi to totiž jako kdybych přišel na policejní stanici a řekl, že mi zlý důchodce sebral lízatko za 5 korun. Tvá argumentace, že kdybys věděla, co je účelem kvestu, tak bys do něj nešla je taková divná. Mohla sis vybrat na začatku, do kvestu tě nikdo nenutil, jak jsem pochopil. Je to to samé jako chtit po Sportce peníze za los, který prohrál. Naopak kvest ti mohl přinest zábavu a interakci s jinou postavou, možná i nějakou odměnu od dotyčného hráče, který se ti snažil udělat autokvest. A i přes tvojí smrt se jistě dalo nějak v kvestu pokračovat, i když je tu pravidlo o ztrátě paměti, jen to chtělo trochu promyslet. Poslat PM přes forum a nebo tell ve hře. Nevim kde se incident udál, předpokládám že někde okolo Ivory. Tady je několik dobrých hráčů, kteří se snaží sestavit domobranu, mohlas si je do toho zatáhnout a časem, bez mategame onu potvoru (postavu Anurina) třeba vidět shořet na hranici, nebo něco jiného. Byl by to mnohem lepší IC konec, než par řádku ona foru a věřim, že tvoje postava by dostala i mnohem větší pocit zadostiučinění.Pajule wrote: ehm tak dal si mi jednu ranu v poho,pak si mi dal druhou a to sem byla tezce ranena a potom si name zacal utocit dal a dal..mam svedka postavu Asiam.Jo a ja nevim proc si mi napsal ze kdyz jsem byla u vetesnika:*slysis vrcet kocku*a tim to zacalo.Nejakej q nebo ukol od hrace mi nevadi,kdybych vsak vedela co zamyslis nesla bych tam.Pred tim nez si mi to psal tak sis relognul coz mi je taky divny.A taky je jasny ze druidka ktera tu zna pantery a vi ze by do ivory raci nesly protoze by je nikdo vedel.To ze si mel na sobe kuru byla vec dalsi(i kdyz to muze nikdo mit).Ale dobre pokud minis ze to byla moje chyba dobre.Ja mam na to svuj vlastni nazor!!
Mno a jen tak mimochodem, zkoušela si sama dělat nějaký autokvest pro jiného hráče, panovat někomu třeba papírové DnD atd.? Pokud ano, pak víš jak těžké je udržet přijatelnou hranici mezi hratelností a smrtí učastníků. Pokud ne, tak si to někdy zkus...
Výsledkem tvého flamu je akorat to, že otrávíš hráče, který tě nijak neohrozil hned a bez výstrahy. To znamená, že tě bez milosti nePK. Do příběhu se tě podle všeho snažil zatahnout IC cestou (vrčení kočky u vetešníka). Vysledkem tedy je, že ty sis schladila své poničené ego na foru kvuli X Gp a X Ep. a možná odradila nněkoho od kvestu, který se snaží zabavit ostatní bez přítomnosti DM v hře...