Nieje to jedno, s takym mestanom sa ani rozpravat nebudem ! fuj.. spina.. povl... ak niekto nema slachtic + tak nech na forum ani nepise !!!!Tretas wrote:přesně a vždyť je jedno jestli tam má někdo měštana nebo obyvatele, hlavní je že na forum muže přidávat příspěvky, což může uplně každy...
a v ankete som nehlasoval, chyba tam volba "mozno".
