Oživování
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Oživování
Nešlo by nějak udělat, aby u kněze mohl zaplatit oživovaný? Ono ne vždy má oživující peníze, tak mě napadá možnost dát do rozhovoru něco jako „jo, oživ ho, ale zaplatí ti to on“. Kněz by tě oživil (pokud tedy na to budeš mít) a aby se nemuselo řešit, jak to budeš složitě splácet, tak by si to rovnou vybral z invu a/nebo z banky.
Myslím, že by se celkově zvýšilo množství oživovaných (zvětšil by se odliv peněz) a odpadlo by otravné domlouvání po tellu: „Máš tolik a tolik?“ „ Jo, ale musím .....“ „ A vrátíš mi to ....“ „Sežeňte někde ....“
Myslím, že by se celkově zvýšilo množství oživovaných (zvětšil by se odliv peněz) a odpadlo by otravné domlouvání po tellu: „Máš tolik a tolik?“ „ Jo, ale musím .....“ „ A vrátíš mi to ....“ „Sežeňte někde ....“
Re: Oživování
jj tohle zna každá socka která chce oživit nákou jinou socku. Ale bylo by to logický, kdyby se to oživování mohlo platit z penez mrtvýho. Přece je mnohem jednodužší tomu mrvýmu sebrat od pasu měšec, nebo mu prošacovat bágl, než se nervovat se sháněním peněz jinde.
Nešlo by do třeba do hůlky "duše bytosti" nacpat něco jako "sdílet inventář"?
Nešlo by do třeba do hůlky "duše bytosti" nacpat něco jako "sdílet inventář"?
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Oživování
Tak tohle se tu už dřív řešilo. V reálu bys taky netahal kdejakou neznámou mrtvolu ke knězi jen proto, že's jí našel na cestě. A pokud už někoho takhle někam táhneš, tak jsi buď dobrák a trouba, nebo jseš si jistej, že z toho něco budeš mít - tzn. že ti to zdechlina aspoň zaplatí.
Čimdáltim víc by se mi líbily lootovatelný mrtvoly PC. Nech svý tělo ležet někde v prachu cesty. Možná tě někdo zachrání a možná okrade.
Čimdáltim víc by se mi líbily lootovatelný mrtvoly PC. Nech svý tělo ležet někde v prachu cesty. Možná tě někdo zachrání a možná okrade.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Oživování
muhehehehe! tyo, o tohle tu nejde Já samozřejmě mluvil o sdružení zoufalých sociálů čvachta, derek, garett Chcípáme pořád a často na potvoru fialovou slizkou má prachy ten co skapalkucik wrote:Tak tohle se tu už dřív řešilo. V reálu bys taky netahal kdejakou neznámou mrtvolu ke knězi jen proto, že's jí našel na cestě. A pokud už někoho takhle někam táhneš, tak jsi buď dobrák a trouba, nebo jseš si jistej, že z toho něco budeš mít - tzn. že ti to zdechlina aspoň zaplatí.
Kdyby čvachta našla na cestě mrtvolu nekoho koho nezná, tak ji leda tak usekne nohy, otevře břicho a vykokoná si do něj potřebu a podobně a odtahne ho ještě víc na cestu aby šel ještě víc vidět
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Oživování
to by se mi taky libilo... nebo aspon u zmrzacenyho videt kolik ma u sebe penezkucik wrote:Tak tohle se tu už dřív řešilo. V reálu bys taky netahal kdejakou neznámou mrtvolu ke knězi jen proto, že's jí našel na cestě. A pokud už někoho takhle někam táhneš, tak jsi buď dobrák a trouba, nebo jseš si jistej, že z toho něco budeš mít - tzn. že ti to zdechlina aspoň zaplatí.
Čimdáltim víc by se mi líbily lootovatelný mrtvoly PC. Nech svý tělo ležet někde v prachu cesty. Možná tě někdo zachrání a možná okrade.
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Oživování
Tebe by víc než peníze zajímalo kolik má oddělitelných končetin 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Oživování
to uz sem navrhoval tady ..nevim jak se to zavrhlo, kdyz bude lezet telo bezvladne na zemi budes mu moct ....sebrat prachy, uriznout ucho, prst, ruku, voko a nebo hlavu a to by ho automaticky hodilo do podsveti.... v toolu sou nato uz pripraveny obrazky
nejlepe aby se u tech par uch a hlav nahodne generovali obrazky vzhledu
...proste me to tak chybi kdyz vidim nekoho mrtvyho u jezevcu si nesebrat kebuli 
nejlepe aby se u tech par uch a hlav nahodne generovali obrazky vzhledu
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Oživování
HEH, sem četl uříznout břicho xDLord_Berserk wrote:to uz sem navrhoval tady ..nevim jak se to zavrhlo, kdyz bude lezet telo bezvladne na zemi budes mu moct ....sebrat prachy, uriznout ucho, prst, ruku, voko a nebo hlavu a to by ho automaticky hodilo do podsveti.... v toolu sou nato uz pripraveny obrazky
nejlepe aby se u tech par uch a hlav nahodne generovali obrazky vzhledu...proste me to tak chybi kdyz vidim nekoho mrtvyho u jezevcu si nesebrat kebuli
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Oživování
ja bych chtel trebas strzenej nehet, a kdo da do kupy prvnich 20 (+-) vygeenerovl by se nejaky nahrdelnik
treba i s nakym bonusem
zlym
hm?!
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Oživování
To Kiri : Treba takovej nahrdelnik se zavesenejma nuzkama +3 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Oživování
No, mne napada jina vec. nyni je klerik uplne na hovno co se tyce ozivovani, protoze kazdej si radsi priplati a necha se ozivit v chramu, protoze mu to zachrani vice zkusenosti.
Co takhel zavest pro kouzlo Ressurection (vzkriseni) nejakou materialni slozku, treba za 10.000, a diky ji by se pak klerikovo ressurection povazovalo za stejne, jako oziveni v chramu (tedy s uplne stejnou ztratou xpu) ?
Neslo by to zenuzivat, bo by to stalo hafo penez a prece jen by klerik mel trosku vetsi vyuziti (tedy halvne co se tyka ozivovani).
Co takhel zavest pro kouzlo Ressurection (vzkriseni) nejakou materialni slozku, treba za 10.000, a diky ji by se pak klerikovo ressurection povazovalo za stejne, jako oziveni v chramu (tedy s uplne stejnou ztratou xpu) ?
Neslo by to zenuzivat, bo by to stalo hafo penez a prece jen by klerik mel trosku vetsi vyuziti (tedy halvne co se tyka ozivovani).
A zase se craftí...
Re: Oživování
Jo, za klerika jsem uz apeloval, at ozivuje se stejnou ztratou jak v chramu. Snad se toho nekdo chytne a predela to 
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Oživování
Teda u nas, chudsich to chodilo tak, ze se mrtvola donesla do chramu a tam se ozivila svitkem, protoze kneze nikdo nezaplatil.
Nebo je tu jeste moznost, udalat ztratu xp zavislou na dobe, mezi smrti a vzkrisenim. Pak by se vyplatilo krisit na miste.
Nebo je tu jeste moznost, udalat ztratu xp zavislou na dobe, mezi smrti a vzkrisenim. Pak by se vyplatilo krisit na miste.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Oživování
hm.. no jenze pak by to kvuli mrtvole nekde dole v dungeonu byl silenej uprk nekde do chramu... to by bylo sileny.. videt naspeedovaneho bojovnika j ak utika halva nehlava jen aby usetril par stovek xpu kamosovy.kucik wrote:Teda u nas, chudsich to chodilo tak, ze se mrtvola donesla do chramu a tam se ozivila svitkem, protoze kneze nikdo nezaplatil.
Nebo je tu jeste moznost, udalat ztratu xp zavislou na dobe, mezi smrti a vzkrisenim. Pak by se vyplatilo krisit na miste.
To radsi tu jednotnou cenu z anejake to vzkriseni. aprave ta cena 10.000 je +/- vetsi i nez ten svitek ressu, pokud se nemylim.
A zase se craftí...
Re: Oživování
to se mi zdá děsně nevyrovnaný z pohledu nosnosti postav.. si vem že někam půjdou jen 2, nebudou oba silový povolání a dotahnou toho druhýho do chrámu za bůh ví kdy, než kdyby spolu byli 2 bojovnícikucik wrote:Nebo je tu jeste moznost, udalat ztratu xp zavislou na dobe, mezi smrti a vzkrisenim. Pak by se vyplatilo krisit na miste.