Oživování

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

Oživování

Post by Anderson I »

Nešlo by nějak udělat, aby u kněze mohl zaplatit oživovaný? Ono ne vždy má oživující peníze, tak mě napadá možnost dát do rozhovoru něco jako „jo, oživ ho, ale zaplatí ti to on“. Kněz by tě oživil (pokud tedy na to budeš mít) a aby se nemuselo řešit, jak to budeš složitě splácet, tak by si to rovnou vybral z invu a/nebo z banky.
Myslím, že by se celkově zvýšilo množství oživovaných (zvětšil by se odliv peněz) a odpadlo by otravné domlouvání po tellu: „Máš tolik a tolik?“ „ Jo, ale musím .....“ „ A vrátíš mi to ....“ „Sežeňte někde ....“
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Oživování

Post by Jeanes »

jj tohle zna každá socka která chce oživit nákou jinou socku. Ale bylo by to logický, kdyby se to oživování mohlo platit z penez mrtvýho. Přece je mnohem jednodužší tomu mrvýmu sebrat od pasu měšec, nebo mu prošacovat bágl, než se nervovat se sháněním peněz jinde.
Nešlo by do třeba do hůlky "duše bytosti" nacpat něco jako "sdílet inventář"?
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Oživování

Post by kucik »

Tak tohle se tu už dřív řešilo. V reálu bys taky netahal kdejakou neznámou mrtvolu ke knězi jen proto, že's jí našel na cestě. A pokud už někoho takhle někam táhneš, tak jsi buď dobrák a trouba, nebo jseš si jistej, že z toho něco budeš mít - tzn. že ti to zdechlina aspoň zaplatí.

Čimdáltim víc by se mi líbily lootovatelný mrtvoly PC. Nech svý tělo ležet někde v prachu cesty. Možná tě někdo zachrání a možná okrade.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Oživování

Post by Jeanes »

kucik wrote:Tak tohle se tu už dřív řešilo. V reálu bys taky netahal kdejakou neznámou mrtvolu ke knězi jen proto, že's jí našel na cestě. A pokud už někoho takhle někam táhneš, tak jsi buď dobrák a trouba, nebo jseš si jistej, že z toho něco budeš mít - tzn. že ti to zdechlina aspoň zaplatí.
muhehehehe! tyo, o tohle tu nejde Já samozřejmě mluvil o sdružení zoufalých sociálů čvachta, derek, garett Chcípáme pořád a často na potvoru fialovou slizkou má prachy ten co skapal

Kdyby čvachta našla na cestě mrtvolu nekoho koho nezná, tak ji leda tak usekne nohy, otevře břicho a vykokoná si do něj potřebu a podobně a odtahne ho ještě víc na cestu aby šel ještě víc vidět
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Oživování

Post by Lord_Berserk »

kucik wrote:Tak tohle se tu už dřív řešilo. V reálu bys taky netahal kdejakou neznámou mrtvolu ke knězi jen proto, že's jí našel na cestě. A pokud už někoho takhle někam táhneš, tak jsi buď dobrák a trouba, nebo jseš si jistej, že z toho něco budeš mít - tzn. že ti to zdechlina aspoň zaplatí.

Čimdáltim víc by se mi líbily lootovatelný mrtvoly PC. Nech svý tělo ležet někde v prachu cesty. Možná tě někdo zachrání a možná okrade.
to by se mi taky libilo... nebo aspon u zmrzacenyho videt kolik ma u sebe penez :D
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Oživování

Post by Krata »

Tebe by víc než peníze zajímalo kolik má oddělitelných končetin :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Oživování

Post by Lord_Berserk »

to uz sem navrhoval tady ..nevim jak se to zavrhlo, kdyz bude lezet telo bezvladne na zemi budes mu moct ....sebrat prachy, uriznout ucho, prst, ruku, voko a nebo hlavu a to by ho automaticky hodilo do podsveti.... v toolu sou nato uz pripraveny obrazky

nejlepe aby se u tech par uch a hlav nahodne generovali obrazky vzhledu :mrgreen: ...proste me to tak chybi kdyz vidim nekoho mrtvyho u jezevcu si nesebrat kebuli :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Oživování

Post by George »

Lord_Berserk wrote:to uz sem navrhoval tady ..nevim jak se to zavrhlo, kdyz bude lezet telo bezvladne na zemi budes mu moct ....sebrat prachy, uriznout ucho, prst, ruku, voko a nebo hlavu a to by ho automaticky hodilo do podsveti.... v toolu sou nato uz pripraveny obrazky

nejlepe aby se u tech par uch a hlav nahodne generovali obrazky vzhledu :mrgreen: ...proste me to tak chybi kdyz vidim nekoho mrtvyho u jezevcu si nesebrat kebuli :twisted:
HEH, sem četl uříznout břicho xD
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Oživování

Post by Kiri »

ja bych chtel trebas strzenej nehet, a kdo da do kupy prvnich 20 (+-) vygeenerovl by se nejaky nahrdelnik ;-) treba i s nakym bonusem :D zlym :D hm?!
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Oživování

Post by Sorrow »

To Kiri : Treba takovej nahrdelnik se zavesenejma nuzkama +3 :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Oživování

Post by nomis_b »

No, mne napada jina vec. nyni je klerik uplne na hovno co se tyce ozivovani, protoze kazdej si radsi priplati a necha se ozivit v chramu, protoze mu to zachrani vice zkusenosti.

Co takhel zavest pro kouzlo Ressurection (vzkriseni) nejakou materialni slozku, treba za 10.000, a diky ji by se pak klerikovo ressurection povazovalo za stejne, jako oziveni v chramu (tedy s uplne stejnou ztratou xpu) ?
Neslo by to zenuzivat, bo by to stalo hafo penez a prece jen by klerik mel trosku vetsi vyuziti (tedy halvne co se tyka ozivovani).
A zase se craftí...
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Oživování

Post by jaara »

Jo, za klerika jsem uz apeloval, at ozivuje se stejnou ztratou jak v chramu. Snad se toho nekdo chytne a predela to 8)
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Oživování

Post by kucik »

Teda u nas, chudsich to chodilo tak, ze se mrtvola donesla do chramu a tam se ozivila svitkem, protoze kneze nikdo nezaplatil.

Nebo je tu jeste moznost, udalat ztratu xp zavislou na dobe, mezi smrti a vzkrisenim. Pak by se vyplatilo krisit na miste.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Oživování

Post by nomis_b »

kucik wrote:Teda u nas, chudsich to chodilo tak, ze se mrtvola donesla do chramu a tam se ozivila svitkem, protoze kneze nikdo nezaplatil.

Nebo je tu jeste moznost, udalat ztratu xp zavislou na dobe, mezi smrti a vzkrisenim. Pak by se vyplatilo krisit na miste.
hm.. no jenze pak by to kvuli mrtvole nekde dole v dungeonu byl silenej uprk nekde do chramu... to by bylo sileny.. videt naspeedovaneho bojovnika j ak utika halva nehlava jen aby usetril par stovek xpu kamosovy.

To radsi tu jednotnou cenu z anejake to vzkriseni. aprave ta cena 10.000 je +/- vetsi i nez ten svitek ressu, pokud se nemylim.
A zase se craftí...
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Oživování

Post by pepa48 »

kucik wrote:Nebo je tu jeste moznost, udalat ztratu xp zavislou na dobe, mezi smrti a vzkrisenim. Pak by se vyplatilo krisit na miste.
to se mi zdá děsně nevyrovnaný z pohledu nosnosti postav.. si vem že někam půjdou jen 2, nebudou oba silový povolání a dotahnou toho druhýho do chrámu za bůh ví kdy, než kdyby spolu byli 2 bojovníci
Locked