Chyby v lokacich
Hospodsti nemaji zajem o pracne dotazene lahve s javorovym sirupem. Jiste idividuum proklinalo Krkovicku bohatym slovnikem (padlo tam neco o vydridusich, v pousti vysusenem hovinku, a jinych inovativnich slovnich spojenich). Toto individuum bylo posleze vyhozeno rypakem do bahne pred Ivorskym hostincem. Spolu s javorovym sirupem... 
Staci si pamatovat, ze restart nastava vzdy presne v 2h, 10h a 18h. Nekdy se ty hlasky opravi...
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
a podival si se po tom vsivim meste poradne? Ja vim mooc dobre ze tam vsechno je. a ucitele si musis najit, myslim ze by to bylo vynaseni IC. Jen bych mohl prozradit ze bych hledal nejspis nekde jinde. v kel a hazru je to zabity, tam chcip pes.... 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Vyresil jsem to jinak. Netvrdim ze mam patent na rozum a nalezani ucitelu.Kiri wrote:a podival si se po tom vsivim meste poradne? Ja vim mooc dobre ze tam vsechno je. a ucitele si musis najit, myslim ze by to bylo vynaseni IC. Jen bych mohl prozradit ze bych hledal nejspis nekde jinde. v kel a hazru je to zabity, tam chcip pes....
No poust je celkove rozrpacovana a pro zacinajici postavy dost tezka (to nerikam zacinajici hrace). Myslim si, ze z hlediska mesta je vse ok *poskrabe se na hlave* mozna akorat zeby v kanalech sem neco nasel? Jo a Hyeny nesly stahovat, ale to uz je zase to koli. Hyeny a krabi. a Pak jak se prehazovala mapa tak mozna nektera rozcesti budou svetove prehazeny. Nic vic 
edit: a ktomu cukru a soli, neni mozny ze je nekdo zneuzil pred tebou? Jen mi tak napadlo (neni vtom zadna ironie, kdyby to tak vyznelo).
edit: a ktomu cukru a soli, neni mozny ze je nekdo zneuzil pred tebou? Jen mi tak napadlo (neni vtom zadna ironie, kdyby to tak vyznelo).
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Dnes, 25.7., v 22:15, hlaska do logu o chybe ve skryptech:
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed Jul 25 22:14:02] Script j_ai_detercombat, OID: 800200a8, Tag: NW_ZOMBIE02, ERROR: TOO MANY INSTRUCTIONS
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed Jul 25 22:14:02] Script nw_c2_default2, OID: 800102e4, Tag: NW_GYPSY004, ERROR: TOO MANY INSTRUCTIONS
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed Jul 25 22:14:02] Script j_ai_detercombat, OID: 800200a8, Tag: NW_ZOMBIE02, ERROR: TOO MANY INSTRUCTIONS
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed Jul 25 22:14:02] Script nw_c2_default2, OID: 800102e4, Tag: NW_GYPSY004, ERROR: TOO MANY INSTRUCTIONS
jeeee tady si vsici stezujou hehe..raci sdiktatem nehroz este o prazdninahc s tim zacinejte*oklpe se a zasici*hmm ja nemam asi co zahlasit..joo haha uz vim..zasadila jsem si prazcne v doubkove bavlnu zalejvam jia bavlna..nikde..

Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána