Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Moderators: DM , WB
566344
Měšťan
Posts: 231 Joined: 18:01 17. Jun 2007
Post
by 566344 » 08:38 01. Jul 2007
Item "Sablona plne platove zbroje" ma tag, ktery je identifikovan jako trofej. Proto je s radosti prodana u smelinaru spolecne s kuzemi a masem. Docela to zaboli kdyz prijdete o 10 sablon (tj. 100 kusu balny).
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274 Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:
Post
by Žorž » 11:03 01. Jul 2007
Nejen plnoplátové zbroje, jde úplně o všechny oděvní šablony. Taky mne to jednou...ehm...ohromilo, když mi je vetešník zabavil.
566344
Měšťan
Posts: 231 Joined: 18:01 17. Jun 2007
Post
by 566344 » 21:32 07. Aug 2007
Yettiove - skripty na zisk kuzi z nich: kuze se objevi automaticky po zabiti
Skeletoni na Doubkovskem hrbitove - po kazdem uspesnem stazeni se u nich objevi loot
Krata
Bůh
Posts: 2864 Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn
Post
by Krata » 01:04 08. Aug 2007
Vetešník v Karathe má omezený množství zlata
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047 Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by igor » 02:05 08. Aug 2007
Krata wrote: Vetešník v Karathe má omezený množství zlata
socka
, já teda mam neomezeně nevim jak vy... stačí při nákupu držet levej shift a peníze vám neubejvaj, asi bug
566344 wrote: Yettiove - skripty na zisk kuzi z nich: kuze se objevi automaticky po zabiti
To neznáš? To sou yetti samostahovací
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 15:25 08. Aug 2007
igor wrote:
socka Laughing, já teda mam neomezeně nevim jak vy... stačí při nákupu držet levej shift a peníze vám neubejvaj, asi bug Twisted Evil
Nestras deti. 1 april uz bol.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kiri
Velmistr
Posts: 1260 Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:
Post
by Kiri » 20:07 08. Aug 2007
Co takhle nesmrtelnost???
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
566344
Měšťan
Posts: 231 Joined: 18:01 17. Jun 2007
Post
by 566344 » 11:50 09. Aug 2007
Kiri wrote: Co takhle nesmrtelnost???
KOmu? Jezevcum?
Kiri
Velmistr
Posts: 1260 Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:
Post
by Kiri » 20:31 09. Aug 2007
no nevim co vsichni z jezevcema? Kdyby kanci a medvedi nereknu blato, ale jezevce fakt nechapu?!?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412 Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:
Post
by jaara » 22:09 09. Aug 2007
no, ty mozna ne...ale my ostatni jo!
Kiri
Velmistr
Posts: 1260 Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:
Post
by Kiri » 22:22 09. Aug 2007
priste se nozem trefim mezi tvoje oci
uvidime co z tebe vypadne
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 22:24 09. Aug 2007
Kiri wrote: priste se nozem trefim mezi tvoje oci
uvidime co z tebe vypadne
lol
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
566344
Měšťan
Posts: 231 Joined: 18:01 17. Jun 2007
Post
by 566344 » 02:02 18. Aug 2007
Karathsky hrbitov, 2. patro: Kosteni golemove maji neutralni presvedceni - nahoda nebo umysl? Dle meho zla stvoreni...
Zyga
Šlechtic
Posts: 350 Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:
Post
by Zyga » 18:20 18. Aug 2007
566344 wrote: Karathsky hrbitov, 2. patro: Kosteni golemove maji neutralni presvedceni - nahoda nebo umysl? Dle meho zla stvoreni...
Tipnil bych to, ze sou co se presvedceni tyce construct jako flesh folem...
566344
Měšťan
Posts: 231 Joined: 18:01 17. Jun 2007
Post
by 566344 » 18:32 18. Aug 2007
Zyga wrote: Tipnil bych to, ze sou co se presvedceni tyce construct jako flesh folem...
Ja si prave jisty nejsem... Kdybych si byl, tak nebudu prispevek formulovat tak opatrnicky.