ne, to se dohodlo už na začátku... hraničář je lovec a ne ošetřovatel (nechci řikat že druid = ošetřovatel, ale když chce tak může)kaz wrote:Diky za ujasneni, ehmm a nepremysli nekdo o tom, ze by ty zvirata mohl lecit i hranicar?
Nemocný zvířata
Re: Nemocný zvířata
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Nemocný zvířata
Ok, diky za odpoved.
Re: Nemocný zvířata
igor wrote: ne, to se dohodlo už na začátku... hraničář je lovec a ne ošetřovatel (nechci řikat že druid = ošetřovatel, ale když chce tak může)
Podla mňa by aj hraničiar mohol keby chcel.
Re: Nemocný zvířata
Ja respektuju nastaveni jake je ted, co se tyce leceni tech zviratek, ja se jen ptal na hranicare, pac bracha kdyz ted hral asi po 3-4 mesicich (je hranicar) tak byl nadsenej ze jsou tu a tam nemocny zviratka, ale furt mu je neslo lecit
tak proto jsem se ptal, a neudelal jsem mu radost, holt furt mu rikam mels byt druidem
(ale kdyby nahodou mohli lecit i hranicari, tak by to nebylo vubec spatny, sice vetsina je fakt spis jako lovcu, ale je tu i par takovejch, kteri se snazi spis tu prirodu chranit, nez ji jen vyuzivat)
(ale kdyby nahodou mohli lecit i hranicari, tak by to nebylo vubec spatny, sice vetsina je fakt spis jako lovcu, ale je tu i par takovejch, kteri se snazi spis tu prirodu chranit, nez ji jen vyuzivat)
Re: Nemocný zvířata
No hraničáří jsou spíš něco jako dnešní trempové.. znaj přírodu, vědi jak se v ní a k ní chovat ale když si jezevec přivodí rýmu tak neví co s tim
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.