jo to je zajímavá věc, otázla je jak by to fungovalo, aby dotyčný uměl zámek používat i bez skillu...LDamian wrote: Alternativne nebo jako doplnek by se mohly dat do prodeje zamky s ruznou kvalitou, ktery by se nasadily na dvere a zamkl zamykatelne dvere vzdy s urcitym DC - treba 15/25/35 a majitel by mel od nej klic. To by celou vec take resilo, stacilo by pak vsechny dvere v hostincich predelat na zamykatelne a kdo by mel zajem o sve soukromi, koupil by si zamek + by to slo pouzivat i jinde. Zamky mohou klidne byt dost drahe, aby je lidi (aspon ty lepsi) nenechavali jen tak z legrace ruzne na dverich, ale aby si ho vzdy vzali sebou.
no neznám zdaleka celou EQ, ale těch lehacích postelí tam zase není tolik a pokud vím, i labir se jim bránil, že dělají nějaké skopičiny, např. vyhazují postavy do vzduchu atd. vím o jedné, která fungovala dobře. jinak kucik má pravdu, jsou to tilesetové a je tuším jen jeden model, možná po patchu víc...LDamian wrote: V podstate postele, jak jsou udelane na Equilibrii - tedy takove, na ktere se da lehnout.