Ziadam tymto hracov aby zacali pouzivat pri hre obycajny zdravy rozum.
Situacia: dvaja trpaslici sa pohadaju s nejakym carodejom a asi valecnikom (nie je podstatne) .. dovod nepodstatny, ALE vsetko sa to odohralo v IVORY pri hospode
Mohlo to byt fajn nez sa stali nasledujuce veci:
-moj kamos trpaslik *laktom udrel valecnika*, na to kuzelnik vystrelil kuzlo po trpaslikovi (take tie modre magicke strely) --tu by som povedal, ze viem, ze v Zakonniku svojho casu stalo, ze je prisny zakaz pouzivania utocnych kuziel v mestach
-nasi trpaslici sa nedali, nadavali ako divy a aspon zo zaciatku sme sa snazili riesit hru v hviezdickach
-na to prisla dalsia rana: kuzelnik vyvoval golema-toho nemrtveho tvora (nech si to RP obkeca kto chce ako chce stale je to nemrtva potvora, nemrtvi=nekromancia)
-nase postavy zacali vyhukovat na straze ze je tam nekromant a podobne, DM v hre nebol tak straze nereagovali a kuzelnik sa len veselo bavil na tom ze ho nazyvame nekromantom
-na to sme napisali ooc sposobom //aby sa uvedomili, ze kuzlit nekromantske bytosti pred strazami v meste je trochu proti zdravemu rozumu... odpoved bola citujem "// mne je taky uplne jedno co si rikas"
-nasledne prisla este nejaka elfka s panterom, ktora sa zastavala kuzelnika a jeho spolocnika... opat som napisal ze panter nema co v meste robit. Vrcholom na to bol jej vystup v podobe asi 5 minutovej hry ako sa s panterom hraje,krmi ho,osetruje a podobne ... vsetko pred Smelickovym vetesnictvim a NPC strazami --- tu opat zmienim, ze podla Zakonnika je vodenie zvierat do mesta trestne
Takze znova PROSIM hracov aby zacali pri hre rozmyslat
Hraci, ktorych mam na mysli vedia o koho ide, udavat mena tu nebudem. Berte to ako priklad a vyzvu do buducnosti aj pre ostatnych