Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Moderators: DM , WB
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313 Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:
Post
by photter » 20:57 03. Jul 2007
i když je spotla a vidí je, nezaútočí, přestože sou v dosahu
je to nepříjemný, protože:
* přerušením útočnýho módu se stává flatfooted
* když potvora zaútočí, je to počítaný jako útok skrytý potvory s bonusem
* pro lučištníka, co používá rapidshot to znamená děsnýho klikání a mačkání a pokaždý ztrácí zbejvající útoky v kole
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 21:13 03. Jul 2007
Vypln dotaznik :
Ktora potvora to bola.
Kde sa to stalo.
Stava sa to aj u inych potvor? Ano/Nie
PS: Spotnuty potkan siel trafit. Btw zatial to vidim na chybu enginu.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313 Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:
Post
by photter » 22:19 03. Jul 2007
dělaj to všechny potvory, co se pokoušej schovat - potkani, pavouci, černý kočky, někdy i jezevci
na lokaci nezáleží
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 22:53 03. Jul 2007
Vsetky tie potvory co si menoval som mal moznost vidiet schovane. A sli mi zabit bez problemu.
Takze ja ti neviem povedat preco ti to buguje.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313 Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:
Post
by photter » 23:09 03. Jul 2007
de na ně zaútočit ale neútočí automaticky, musí se na každou kliknout
takže třeba seš mezi třema potvorama, s jednou bojuješ, zabiješ ji a postava zůstane stát jako tvrdý Y a čeká až ji to zobne nebo až klikneš
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 23:20 03. Jul 2007
Tak to je potom chyba v engine hry. Scriptami neosetritelne.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...