Tak zacnu asi takhle!Vzniklo to u orku v brlohu Nejdriv me masirova orcima sampionama OK beru to jako spestreni toho co tam normalne neni,ale kdyz se dostanu o patro nis a na zemi sou pasti ktery tam normalne nebejvaj dobre!Ale kdyz je najednou sef dvakrat silnejsi?Dobre to bych jeste taky skous...Ale co asi neskousnu je to ze kdyz uz byl skoro mrtvej kde se vzal tu se vzal zaklinac a hodil na nej kamenou kuzi abych ho nemohl dorazit a tim mu sinizl zraneni!!Nepoci tam ty dalsi veci jako ze se mu nepovedlo me paralizovat atd.Kdyz se teda rozhodnu ze se tam vratim s partakem tak sef je opet vylecenej a jako by mu nic nebylo,ale abych DM nekrivdil byl lehce zranen
Takze diky za reakci dotycneho DM!