stejně jako posledně, prej nemám svázáno, nemůžu zpátky
edit:
Daanri mě vyndal, svázal sem si duši, vrátil mě do pekla a von pořád mele svoji, že nemám svázáno
zezačátku mi to fungovalo normálně, až teď v poslední době mám tenhle problém
no vypisuje mi to do DM kanalu ze nemas "... sviazanu dusi s chramom (pravdepodobne utok na Thala?)" Takze ja tu asi moc nepomozem, mozem ta nanajvys vyhodit z toho pekla vzdy.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Kto utoci na Thaala nezasluzi si zlutovania. Je zaujimave ze kazdemu to ide len tebe to blbne. Mozno si neodlogol pred restartom a poruchala sa ti nejak postava. Alebo tu ide o nejaky spinavy trik ako sa dostat z pekla?
Vyexportuj postavu a posli ju na beliar@centrum.sk ja to overim. Ale to zavana za chybou v persistencii...
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Mail dosiel a rovno 2x. Tak som sa pozrel a vyzera to na chybu persistencie. Databazu moze overit len niekto z teamu kto ma k nej pristup. No DM moze zatial skusit toto.
Lognes do hry ty (Ami - Mai Ly - inis). Logne do hry DM.
A dm napise do konzoly(aktivuje sa tlacitkom ` je pod ESC)
SetVarString CHRAM CHRAM_XIAN_HAR
Zameria teba ked sa zjavi kurzor a oznaci ta. Potom skus cez Astarotha vyjst z podsvetia von. Postavu si hned uloz tou runou ulozeni.
PS: ten prikaz sa nepise do chatboxu ale do konzoly. Text sa ukazuje hore vlavo na monitore a je tlstej zltej farby.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
A nebylo by lepší kdyby se Ami vykašlala na Thala , kterému je jak vidno fuk a přestoupila na víru v někoho kdo se o své "černé ovečky" stará ... třeba takový sympaťák Zeir , kočička Xi-an nebo svalovec Helgaron jsou ti pravý na kontakty s podsvětím
Fidorka wrote:A nebylo by lepší kdyby se Ami vykašlala na Thala , kterému je jak vidno fuk a přestoupila na víru v někoho kdo se o své "černé ovečky" stará ... třeba takový sympaťák Zeir , kočička Xi-an nebo svalovec Helgaron jsou ti pravý na kontakty s podsvětím
hele, vona nemá s žádným thalem nic společnýho, kde si takovou sprostou pomluvu vzala, he ?
s kým spojila svůj osud tady vykládat nebudu ale thal to určitě neni !!!
photter wrote:hele, vona nemá s žádným thalem nic společnýho, kde si takovou sprostou pomluvu vzala, he ?
s kým spojila svůj osud tady vykládat nebudu ale thal to určitě neni !!!
Co jsem tak videl jeji chovani, tak zadny chlap to urcite nebude.
Jop na forume sa dozvieme prd. Ale zato v hre je taka minihra sa to vola telefon. Staci ze niekto nieco vidi a povie dalsiemu a ten dalsiemu a hned to vedia vsetci.
A hlavne to nase zenske komando vie sirit klebety! *hic*
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...