masky

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: masky

Post by Lord_Berserk »

Je fakt ze sem jinou moznost nemel, kdyz sem zacinal v pousti na ktery sem byl chvili vodriznutej, ale zpatky tam se da dostat jen pres Karathu. Podtemno bylo po wipu dlouho odriznuty a nedalo se tam dostat a kvuli bance a vopravovacim truhlam sem proste musel neco vymyslet :) Kiri dostal vod carodeje novej xicht (zbrusu nova postava *mrkne na Kiriho*) a ja si RP zasel s maskou kopcovyho vobra k mistrovi kozesnikovi...a jako bonus sem dostal stylovej smouking na miru :twisted: ...v Murgundu sou profici takova maska se neda poznat, navic jsou v ni specielni polstarky se smoly, kery prilnou perfektne na voblicej. Na ty hipiky pak staci nasadit kulhavou chuzi pravidelnym poklepavanim levyho tlacitka mysi, pred fidlanim vypit litr Troli Smrti a hlas je jak zvon 8)

V tom nevidim problem. Nejlepci by bylo jmena nad postava zrusit to by pak byla pr**l :wink: Kazdej by se ptal furt dokola jak se jmenuje a nebyla by situace typu //hele ja sem svy jmeno nikdy nikomu nerek :mrgreen: :mrgreen:

Zly mesto to vyresi... pak at se na masky a kapuce daj jasny pravidla - to uz se tu resilo snad 150x :P
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: masky

Post by Aznar »

jasne ze me nikdo nenutil vybrat si jak budu hrat, ale vzhled postavy sem umyslne vybral takovy, aby se k ni hodil, a s nim se fakt do mesta jit neda, to neni zavisly na tom, jestli by me nekdo poznal nebo ne... a vzhled jaky mam jsem vybral prave proto, ze sem pocital s pouzivanim masky, pokud budu muset do civilizace, a to zpusobem, ktery tu uz fungoval a nikomu nevadil...
resit se to samozrejme da, co jsem naznacoval vys je spis obecny pojeti masky, to ze projdu kolem straznych jeste neznamena, ze to nebude vadit ostatnim NPC, ktery ale sami od sebe reagovat nemuzou, tohle nevim jestli se mi chce obchazet :?
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: masky

Post by kucik »

Aznar wrote:...
Pořád můžeš nosit jednoduše kapuci, vyhejbat se strážnejm - nikdo jinej by tě neměl co otravovat - a pokud už tě namátkou lapnou, můžeš je uplatit, nebo překecat. To záleží na tom, jestli jseš bohatej, nebo jestli jsi investoval bodíky do přesvědčování.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: masky

Post by DenGrasse »

Moje postava v kápi byla stráží kontrolovaná dohromady 2x, přičemž kolem nich šla tak 150x. Ta pravděpodobnost mi přijde snesitelná.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked