igor wrote:No nevim, brousek tak leda na kosu... to s mečem nemá nic společnýho. A zavedlo by se třeba taky šitíčko na rukavice nebo nebo pasta na zuby pro lepší stisk?
Proc jen na kosu???
Secnost jde pouzit na vice zbrani.
Co se tyce tveho lobingu za mnichy, tak to tady asi neni ten spravnej topic.
Ale urcite by se to dalo aplikovat pro vsechny zbrane, i na ty tve rukavice ikdyz s jinym bonusem...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Podle mě je to prostě kravina... kovář to brousí na velkej brusce nebo to strčí do ohně a znova překove ostří. Brousek je tak na maximálně na nůž a ne že plivnu na meč, 2x přejedu brouskem a mam ostrost. Si to zkuste v reálu naostřit třeba tu sekeru brouskem
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá? Kazuko"drakobijec a bijec drakobijců"- drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Sorrow wrote:No prave ze sem to zkousel.Podivej se treba nekdy na eurosportu na ty lesacke zavody.Tam si taky doostrujou sekery pred startem
To je jenom pro efekt, přece nejdou na závod s tupou sekerou se zubama po tom co mlátili do slizu na kamennej podlaze nebo půl hodiny udolávali mitrilovýho golema Btw používaj aspoň sekery Fiskars?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá? Kazuko"drakobijec a bijec drakobijců"- drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Nemate trebas tuseni, ze je tu daleko vic porteba zamakat s textarenim nekde jinde? Brousek je sice peknej napad, ale zatim bych to odlozil tak na za dva roky... cooz ? BTW kouzelnik neni vyhodnejsi nez brousek? sice slape za warem, ale dava boosty jenom za to, ze mu pak nedate zadnej loot, stejne ztoho ma min XP...tak co sebou tahat nakej kus sutru + poradnej valecnik ma na udrzbu zbrani sluhy.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Kiri, vis kde je zadanej tenhle topic?
Napady a pripominky.Nekdo napsal napad a nasleduje debata.
Tyhle pripominky sou akorat k nasrani.
Odklepnu pro precteni dalsiho nahledu na tenhle napad a musim cist
takove kraviny.Nic proti tobe ale co si zkusit zalozit svuj topic o kravinach at se nemusim pak bat odklikavat neco, pri pomysleni cteni tuny kravin ktere nemaji nic spolecneho s tematem.
Coz je vlastne i tenhle muj posledni prispevek.
Proc ho musi ted nekdo cist...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Kraviny? vyadreni nazorus nekolika resenima nemyslim, ze az tolik OT nejsou. Zacinam mit pocit, ze si kazdej precte jenom meno autora a nad zbytkem nepremejsli, ale to jde uz mimo me. Svoje sem napsal, tim koncim tva Mana
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!