EDIt: Tak uz nemusi, sem v podsveti
Zaseknuty v jeskyni
Zaseknuty v jeskyni
zustal sem zasekly v jeskyni u kyklopu, muze me tam odsud nekdo dostat? Diky Gotried
EDIt: Tak uz nemusi, sem v podsveti
EDIt: Tak uz nemusi, sem v podsveti
Re: Zaseknuty v jeskyni
Zkus relog a při loadování držet šipku dopředu, občas to pomůže.Godried wrote:zustal sem zasekly v jeskyni u kyklopu, muze me tam odsud nekdo dostat? Diky Gotried
No vidíš jak to jde když se chceGodried wrote:EDIt: Tak uz nemusi, sem v podsveti
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Zaseknuty v jeskyni
relog se zkousel, od steny sic nepomoh, ale zato do podsveti...
Je to fakt nejrychlejsi cesta jak se ze zaseknuti dostat 