Lokace tunely trogloditů: Není to špatný nápad, udělat to jako „tunel“, vypadá to hezky, ale z mého pohledu se tam nedá hrát.
Hraju zloděje a musím se při boji pohybovat (dopředu/dozadu) - což tady nejde. Protože je to tunel, nedá se oddálit pohled, musím ho mít „přišpendlený“ na postavičce. Díky tomu nemám absolutně přehled a nedá se napadnout nepřítel a hned začít utíkat, protože pro napadení musím mít kameru za zády a na utíkání přesně obráceně (a není možné ji rychle přetočit). Mimo to pokládání pastí dělá divy a po položené pasti se dá pohybovat jen pomocí klávesnice.
Nevím, jestli si to myslí ještě někdo jiný, ale pokud jde o mě, pěkně prosím, šlo by ty tunely zrušit a předělat to jako normální úzké chodby, které fungují spolehlivě?