Pady serveru
Re: Pady serveru
Jop, padlo to přesně když sem se lognul... akorát mi stačil dát jeden hráč dislike a konec. Pochybuju ale že to bylo mnou.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Pady serveru
To bude tim, ze je zase moc predmetu v palete, shodil jsem to, kdyz sem se logoval za DM. Promazu ty co uz jsou v obchodech a nejsou potreba. Cekejte dalsi restart.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pady serveru
Pardon. Moje chyba.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pady serveru
je vlastne k necemu ten vybornej predmet v invu co nejde odlozit co ma ukaldat postavu? nebo to je jen nato aby si hraci klikali misto tech prasku jak v nich nic neni jen cukr? hodiny stani u kotle a vareni zahozeny lektvary pryc a prachy taky 500 surovin ke zpracovani co uz sem jednou zpracoval ale postava nekde v smrticim dungu?
oprava: prisel sem o vic jak stovku lekvaru co sem uvaril skoro 3 tisice zkusenosti v craftu - hlavne ze si postavu ukladam FUNGUJE VUBEC TO UKLADANI???
oprava: prisel sem o vic jak stovku lekvaru co sem uvaril skoro 3 tisice zkusenosti v craftu - hlavne ze si postavu ukladam FUNGUJE VUBEC TO UKLADANI???
Re: Pady serveru
Ukladani funguje, jenomze server uklada vsechno do svoji cache a pokud spadne, tak se tak cache holt ve vetsine pripadu neulozi.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: Pady serveru
NWN serveru vážně nerozumím, ale mám dotaz - dá se nastavit velikost case?
Zdá se mi zbytečně veliká. Včera to spadlo 2x (cca 18:40 a 23:00) a po druhém pádu se mi v expech ztratilo všechno, co jsem nahrál mezi prvním a druhým pádem - a to jsem byl na večeři i odhlášen. Mě se zdá, že to v case nechává i odlognuté postavy - docela luxus.
Vím, že za to nikdo nemůže a že na tom pracujete a děkuji za to. Jen jestli by třeba nešlo tu case zmenšit - kdyby se ztratila 1/2 hodina, tak nad tím mávnu rukou, ale celé odpolko a večer, to už zamrzí.
Zdá se mi zbytečně veliká. Včera to spadlo 2x (cca 18:40 a 23:00) a po druhém pádu se mi v expech ztratilo všechno, co jsem nahrál mezi prvním a druhým pádem - a to jsem byl na večeři i odhlášen. Mě se zdá, že to v case nechává i odlognuté postavy - docela luxus.
Vím, že za to nikdo nemůže a že na tom pracujete a děkuji za to. Jen jestli by třeba nešlo tu case zmenšit - kdyby se ztratila 1/2 hodina, tak nad tím mávnu rukou, ale celé odpolko a večer, to už zamrzí.
Re: Pady serveru
Priznam se, ze jsem se v tomhle nikdy nehrabal, ale nenasel jsem zadny pouzitelny zpusob, jak tohle zaridit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pady serveru
Server padnul nebo prej nepadnul, každopádně byl restartovanej. Takže se může začít vracet nanovo 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Pady serveru
je to divny protoze kdyz to padlo tak sme meli vypravu k alensijskym tigrum takAnderson I wrote:NWN serveru vážně nerozumím, ale mám dotaz - dá se nastavit velikost case?
Zdá se mi zbytečně veliká. Včera to spadlo 2x (cca 18:40 a 23:00) a po druhém pádu se mi v expech ztratilo všechno, co jsem nahrál mezi prvním a druhým pádem - a to jsem byl na večeři i odhlášen. Mě se zdá, že to v case nechává i odlognuté postavy - docela luxus.
Vím, že za to nikdo nemůže a že na tom pracujete a děkuji za to. Jen jestli by třeba nešlo tu case zmenšit - kdyby se ztratila 1/2 hodina, tak nad tím mávnu rukou, ale celé odpolko a večer, to už zamrzí.
jednomu z party zustaly nejaky kuze alansijskych tigriku -takze se neco aspon u jedny postavy ulozilo ! - ale zbytek se dostal tak o 3 nebo vic hodin zpatky
jediny co se u vsech ulozilo stejne byla lokace v ktery byly pri padu servru
snad nejak pomuzou tyhle informace v chyceni chyby protoze je to svina svinuta svinska
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Pady serveru
hele a co takhle zase spustit ty restarty 3x denne, namisto 2x denne ?
Nepomohlo by to aspon trochu na ocisteny cashky ?
Nepomohlo by to aspon trochu na ocisteny cashky ?
A zase se craftí...
Re: Pady serveru
Jo, to jsem zapomnel. Zkousel jsem to u sebe na testovacim, upravil jsou trochu tu dusi a pouziti duse by melo okamzite ulozit postavu na disk. Kdyztak to muzem vyzkouset i primo na serveru, ale vypada to funkcne. Dalsi vec je ukladani do databaze - tam se ukládá třeba poloha postavy, ale databáze běží nepřetržitě stejně jako celej počítač a tam by tudíž žádný zapomenutí nastat nemělo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: Pady serveru
Já bych zrušil i ty 2 současný, i bez nich se to restartuje tak 3 - 4 x denně. Stačilo by před pádem hodit hlášku.nomis_b wrote:hele a co takhle zase spustit ty restarty 3x denne, namisto 2x denne ?
Nepomohlo by to aspon trochu na ocisteny cashky ?
2 kucík: Tak jestli se ti povedlo tohle (duše), tak smekám a připravuji oběti na oslavu tvého nanebevzetí.
Re: Pady serveru
Tak tohle by byla bomba - pak už je každého věc jak často si postavu uloží a o co v případě pádu servru přijde. Jestli to projde pak smekám.kucik wrote:Jo, to jsem zapomnel. Zkousel jsem to u sebe na testovacim, upravil jsou trochu tu dusi a pouziti duse by melo okamzite ulozit postavu na disk. Kdyztak to muzem vyzkouset i primo na serveru, ale vypada to funkcne. Dalsi vec je ukladani do databaze - tam se ukládá třeba poloha postavy, ale databáze běží nepřetržitě stejně jako celej počítač a tam by tudíž žádný zapomenutí nastat nemělo.