Obchody
Re: Obchody
Jestli myslis zbozi pro magy jako hole a roby a potom saty u krejciho, tak ty sou furt staty... Novy jsou svitky a kozesnicky veci jako rukavice, plaste, atd.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Obchody
myslim tim ty nove veci, v nabydce jiz nejsou... vratilo se to k drivejsimu stavu
Re: Obchody
To neni mozny, nenahral nekdo starou verzi? Kde presne jsou ty stary kramy?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Obchody
Zatim sem prisel jen na ty Karathe, kozesnik - krejci (vychodni brana) a magicka univerzita (namesti)...
Re: Obchody
Kde presne? Ten klasickej nwn obchod a nebo zkouseci truhla?Godried wrote:Zatim sem prisel jen na ty Karathe, kozesnik - krejci a magicka univerzita...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Obchody
Klasicky obchod - dam hovor a v nabydce jiz neni moznost zakoupit svitky a kozesnicky veci jako rukavice, plaste, atd...
Re: Obchody
Klenotnik je OK, tak bych to videl na nejakou starsi verzi modulu...
Re: Obchody
Hag Grar
Prodej v chrámu - rukavice - OK
Kožešník - zobrazí se rozhovor ale nabídku neukáže
Prodej v chrámu - rukavice - OK
Kožešník - zobrazí se rozhovor ale nabídku neukáže
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Obchody
no ja neviem ale dnes som kupoval od kozesnika rukavice a vsetko OK
gotride klikol si na rozhovor a dal si co?
ja som klikol dalej na "mam nejake veci na predaj"
a zobrazila sa mi ponuka zbozi na predaj??!!!
gotride klikol si na rozhovor a dal si co?
ja som klikol dalej na "mam nejake veci na predaj"
a zobrazila sa mi ponuka zbozi na predaj??!!!
Luthien Thiudien - bardka tulajuca sa po Thalii
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Re: Obchody
Deje se to az po resu ve 14hod., pokud provedu tohle, tak inventar obchodnika je prazdny...fuxxo wrote:no ja neviem ale dnes som kupoval od kozesnika rukavice a vsetko OK
gotride klikol si na rozhovor a dal si co?
ja som klikol dalej na "mam nejake veci na predaj"
a zobrazila sa mi ponuka zbozi na predaj??!!!
Re: Obchody
Přepsal se modul, takže se všechno od soboty musí dělat znova...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.